Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014974Код реєстрації
167.93 - 267.30 грн

167.93 - 267.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Льодяники
Кому можна: Дорослим, Дітям, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Склад

1 пастилка містить 80 мг екстракту ісландського моху (Certaria islandica) (4:1), 20 мг L-аскорбінової кислоти (вітамін С), цукор, сироп глюкози, порошок із соку чорної смородини, лимонну кислоту (регулятор кислотності), ароматизатор чорної смородини.

80 mg (мг)

Екстракт ісландського моху

480 mg (мг)

Інгредієнти

1 пастилка

6 пастилок

Вітамін C

20 мг (25% добової норми)

120 мг (150% добової норми)

Властивості

Ісландський мох (Certaria islandica) є унікальною рослиною, яка добре відома своєю терапевтичною дією при захворюваннях дихальних шляхів. До складу екстракту ісландського моху входять: лишайникові кислоти - уснінова, евернієва, цетрарова, фумарова, протоцетрарова, фумаропротоцетрарова, параліхестеринова, протоліхестерова, фізодова, каператова та ін.; полісахариди ліхенін (до 64%) та ізоліхенін (до 10%); цукри (13%), у т.ч. глюкоза (97%),галактоза (2,5%), манноза (0,5%), галактоманан; дубильні речовини (1–2%), іридоїди - цетрарин (2–3%); вітаміни А, В1, В2, В12, аскорбінова і фолієва кислоти; нафтохінон (юглон), пентациклічний тритерпен фриделін, віск (1%), камідь, слиз і пігменти (6–8%), мікроелементи, в тому числі Fe, Cu, Mn, Cr, Mo, Co. Активні речовини, що знаходяться у складі рослинної сировини, чинять протизапальну, протимікробну, пом’якшувальну, відхаркувальну дії та посилюють здатність до за

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
Бажаємо здоров'я03142, м.Київ, вул.Мирослава Поповича(Семашка),21, прим.19
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
170.73 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
172.13 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
АНЦвул. Сосюри Володимира, 3
172.25 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24?

Придбати Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24 серед різних аптек міста становить 213.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Екстратерм пастилки з ісланскім мохом і вітаміном С, №24?” перед замовленням препарату.