Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Еглоніл таблетки 200 мг, №12
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008485Код реєстрації UA/3818/01/01
ATC-Класифікатор: Сульпірид
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Еглоніл
Діюча речовина: Sulpiride
145.76 - 227.00 грн

145.76 - 227.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

223.47 - 314.6 грн
Еглоніл ампули 100 мг, 2 мл, №6
Еглоніл ампули 100 мг, 2 мл, №6
207.71 - 292.26 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Еглоніл таблетки 200 мг, №12

Склад:

діюча речовина: сульпірид;

1 таблетка містить сульпіриду 200 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактози моногідрат, метилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний водний, тальк, магнію стеарат.

Показання.

Гострі психічні розлади. Хронічні психічні розлади (шизофренія, хронічний делірій нешизофренічного характеру: параноїдальний делірій, хронічний галюцинаторний психоз).

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до сульпіриду або будь-якої з допоміжних речовин препарату (див. розділ «Склад»).
  • Пролактинозалежні пухлини (наприклад пролактиносекретуюча аденома гіпофіза (пролактинома) та рак молочної залози).
  • Відомий або підозрюваний діагноз феохромоцитоми.
  • Гостра порфірія.

Комбінації з агоністами допамінових рецепторів не для лікування хвороби Паркінсона (каберголін, хінаголід), циталопрамом та есциталопрамом, гідроксизином, домперидоном та піперазином (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування.

Слід завжди призначати мінімальну ефективну дозу. Якщо клінічний стан пацієнта дозволяє, лікування слід розпочинати з низької дози, після чого можливе поступове титрування дози.

В даній лікарській формі препарат призначений лише для дорослих хворих.

Добова доза становить 200−1000 мг.

Діти.

Препарат у цій лікарській формі призначений лише для дорослих.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкавул. Софії Русової, 3
158.2 грн
АНЦвул. Ялтинська, 15
158.9 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 3)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Велика Васильківська, буд. 138
160.81 грн
Аптека оптових цін (Київська 50)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 89Б
161.85 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
161.87 грн
АНЦвул. Бальзака, 60
162.55 грн
Аптека оптових цін (Київська 105)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Русової Софії, буд. 3, прим. 204
163.51 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Еглоніл таблетки 200 мг, №12

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Еглоніл таблетки 200 мг, №12 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт в Україні для покупки Еглоніл таблетки 200 мг, №12 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Еглоніл таблетки 200 мг, №12 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Еглоніл таблетки 200 мг, №12?

Придбати Еглоніл таблетки 200 мг, №12 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Еглоніл таблетки 200 мг, №12 серед різних аптек міста становить 170.17 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Еглоніл таблетки 200 мг, №12, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Еглоніл таблетки 200 мг, №12?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Еглоніл таблетки 200 мг, №12?” перед замовленням препарату.