Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Доксазозин таблетки 4 мг №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002599Код реєстрації UA/2974/01/03
166.98 - 192.90 грн

166.98 - 192.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Доксазозин таблетки 1 мг №30
91.22 - 109.9 грн
Доксазозин таблетки 2 мг №30
Доксазозин таблетки 2 мг №30Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад:

діюча речовина: doxazosin;

1 таблетка містить доксазозину мезилату у перерахуванні на доксазозин 1 мг, або 2 мг, або 4 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; кальцію стеарат.

Показання.

Артеріальна гіпертензія. Препарат показаний для лікування артеріальної гіпертензії і для більшості пацієнтів його можна застосовувати для контролю артеріального тиску в якості монотерапії. У випадку неефективності монотерапії для лікування артеріальної гіпертензії препарат можна застосовувати в комбінації з тіазидними діуретиками, блокаторами β-адренорецепторів, блокаторами кальцієвих каналів та інгібіторами ангіотензин-перетворювального ферменту.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози. Препарат показаний для лікування обструкції сечовивідних шляхів, а також симптомів, пов’язаних із доброякісною гіперплазією передміхурової залози (ДГПЗ). Препарат можна призначати пацієнтам із ДГПЗ як при наявності артеріальної гіпертензії, так і при нормальному рівні артеріального тиску.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини чи до похідних хіназоліну (наприклад, празозину, теразозину, доксазозину) або до будь-якої з допоміжних речовин препарату, зазначених у розділі «Склад»; випадки ортостатичної гіпотензії в анамнезі; ДГПЗ та супутня обструкція верхніх сечовивідних шляхів, хронічні інфекції сечовивідних шляхів та наявність каменів у сечовому міхурі; у період годування груддю (лише при застосуванні для лікування артеріальної гіпертензії (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»); артеріальна гіпотензія (стосується тільки пацієнтів із ДГПЗ). Доксазозин у якості монотерапії протипоказаний пац

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
166.98 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
178.97 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
167.01 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Бажаємо здоров'я02130, м.Київ, пр-т Воскресенський(б-р Перова),14
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
167.01 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Рокоссовського Маршала, 3
Бажаємо здоров'я02147, м.Київ, б-р Шамо Ігоря, 19, прим.4
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Доксазозин таблетки 4 мг №20?

Придбати Доксазозин таблетки 4 мг №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Доксазозин таблетки 4 мг №20 серед різних аптек міста становить 174.43 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Доксазозин таблетки 4 мг №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Доксазозин таблетки 4 мг №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Доксазозин таблетки 4 мг №20?” перед замовленням препарату.