Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ципринол таблетки 250 мг, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 005748Код реєстрації UA/0678/02/02
ATC-Класифікатор: Ципрофлоксацин
Торгова назва: Ципринол
Діюча речовина: Ciprofloxacin
Виробник: КРКА
132.16 - 193.45 грн

132.16 - 193.45 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ципринол таблетки 250 мг, №10

Склад

діюча речовина: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 250 мг або 500 мг ципрофлоксацину у вигляді ципрофлоксацину гідрохлориду моногідрату; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, натрію крохмальгліколят (тип А), повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, тальк, титану діоксид (Е 171), гіпромелоза, пропіленгліколь.

Показання

Для лікування нижчезазначених інфекцій (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакологічні властивості»). Перед початком терапії слід звернути особливу увагу на всю доступну інформацію щодо резистентності до ципрофлоксацину.

Слід взяти до уваги офіційні рекомендації з належного застосування антибактеріальних препаратів.

• Інфекції нижніх дихальних шляхів, спричинені грамнегативними бактеріями:

- загострення хронічного обструктивного захворювання легень;

- бронхо-легеневі інфекції при кістозному фіброзі або при бронхоектазах;

- пневмонія.

• Хронічний гнійний отит середнього вуха.
  • Тяжкий перебіг отиту зовнішнього вуха.
  • Загострення хронічного синуситу, особливо якщо він спричинений грамнегативними бактеріями.
  • Інфекції сечового тракту.
  • Інфекційні ураження статевої системи:

- гонококовий уретрит і цервіцит, спричинений чутливими штамами Neisseria gonorrhoeae;

- орхоепідидиміт, зокрема спричинений чутливими штамами Neisseria gonorrhoeae;

- запальні захворювання тазових органів, зокрема спричинені чутливими штамами Neisseria gonorrhoeae.

• Інфекції шлунково-кишкового тракту (наприклад
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
Бажаємо здоров'я04078, м.Київ, вул.Данченка С.,14, прим.46
149.25 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
149.67 грн
Аптека Копійкапр. Григоренка, 22/20
150.59 грн
Показати ще 20 аптек

Як отримати рецепт на Ципринол таблетки 250 мг, №10

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Ципринол таблетки 250 мг, №10 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт лікаря щоб купити Ципринол таблетки 250 мг, №10 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Ципринол таблетки 250 мг, №10 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ципринол таблетки 250 мг, №10?

Придбати Ципринол таблетки 250 мг, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ципринол таблетки 250 мг, №10 серед різних аптек міста становить 167.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ципринол таблетки 250 мг, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ципринол таблетки 250 мг, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ципринол таблетки 250 мг, №10?” перед замовленням препарату.