Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Брустан таблетки №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007423Код реєстрації UA/4617/01/01
82.57 - 132.78 грн

82.57 - 132.78 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час, Після

Інструкція - Брустан таблетки №10

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить ібупрофену 400 мг, парацетамолу 325 мг;

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, повідон, тальк, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), барвник жовтий захід FCF (Е 110), макрогол 6000, пропіленгліколь, натрію лаурилсульфат, шелак, заліза оксид чорний (Е 172).

Показання.

Для полегшення стану при гарячці та помірному болю, асоційованому із запальними процесами.

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.
  • Наявність в анамнезі бронхоспазму, бронхіальної астми, риніту або висипань на шкірі, пов’язаних із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.
  • Наявність в анамнезі шлунково-кишкових кровотеч або перфорації після застосування нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).
  • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки/кровотеча на даний час або в анамнезі (два і більше чітких епізодів загострення виразкової хвороби чи кровотечі).
  • Тяжка ниркова, серцева або печінкова недостатність.
  • Уроджена гіпербілірубінемія.
  • Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.
  • Алкоголізм.
  • Захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія.
  • Одночасне застосування препарату з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 (ЦОГ-2).

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального застосування. Таблетку приймати не розжовуючи, запивати склянкою води, під час або після їди.

Рекомендована доза для дорослих та дітей від 16 років – 1 таблетка 3 рази на добу. Слід приймати не більше 3 таб

Цей препарат в аптеках м. Одеса
На карті Cписок
АНЦвул. Буніна, 33
97.42 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Брустан таблетки №10?

Придбати Брустан таблетки №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Брустан таблетки №10 серед різних аптек міста становить 107.74 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Брустан таблетки №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Брустан таблетки №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Брустан таблетки №10?” перед замовленням препарату.