Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 019043Код реєстрації UA/18883/01/01
83.02 - 130.37 грн

83.02 - 130.37 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Біонорм таблетки № 30
Біонорм таблетки № 30
85.17 - 120.2 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: таблетки дисперговані
Кому можна: Дорослим, Дітям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Склад

діюча речовина: діосмектит;

1 таблетка містить діосмектиту (смектиту діоктаедричного) 1,5 г;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), сахарин натрію, аспартам (Е 951), магнію стеарат.

Показання

• Для лікування гострої діареї у дітей віком від 2 років (додатково до пероральної регідратації) та у дорослих.
  • Для симптоматичного лікування хронічної функціональної діареї у дорослих.
  • Для симптоматичного лікування болю, пов’язаного з функціональними захворюваннями кишечнику у дорослих.

Протипоказання

• Підвищена чутливість до діосмектиту або до будь-якої з допоміжних речовин.
  • Кишкова непрохідність.

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування.

Для дорослих таблетку потрібно зміша

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
86.53 грн
106.17 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
87.07 грн
АНЦвул. Д. Щербаковського, 56/7 (Щербакова)
87.83 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
89.71 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
89.73 грн
Аптека оптових цін (Київська 55)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 2, прим. 1
90.55 грн
Аптека оптових цін (Київська 50)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 89Б
91.15 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
91.32 грн
Аптека Копійкапр. В. Маяковського, 68А
91.51 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
92.51 грн
Аптека оптових цін (Київська 153)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Вербицького Архітектора, буд. 18
93.18 грн
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
95.1 грн
Аптека Копійкавул. А.Малишка, 15/1
95.72 грн
Аптека оптових цін (Київська 92)м. Київ, Голосіївський р-н, вул. Васильківська, буд. 1
96.31 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18?

Придбати Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18 серед різних аптек міста становить 104.82 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Біонорм детокс таблетки, дисперг. по 1.5 г №18?” перед замовленням препарату.