Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010326Код реєстрації UA/7530/01/01
ATC-Класифікатор: Бетаксолол
Торгова назва: Бетаксолол
Діюча речовина: БЕТАКСОЛОЛ
Виробник: Унімед Фарма
76.79 - 164.20 грн

76.79 - 164.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Бетакор таблетки 20 мг №30
151.42 - 199.9 грн
Беталмік 0,5% краплі очні, р-н 0,5 % 5 мл
Беталмік 0,5% краплі очні, р-н 0,5 % 5 млНемає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі очні
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл

Склад

діюча речовина: 1 мл розчину містить 5,6 мг бетаксололу гідрохлорид, еквівалентно бетаксололу 5 мг (0,5 %);

1 мл препарату містить 34 краплі;

допоміжні речовини: натрію хлорид, динатрію едетат, бензалконію хлорид, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Показання

Для зниження внутрішньоочного тиску у хворих на хронічну відкритокутову глаукому або очну гіпертензію (препарат застосовують як монотерапію, а також в комбінації з іншими лікарськими засобами).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату;

дистрофічні зміни рогівки;

реактивні захворювання дихальних шляхів, включаючи тяжку бронхіальну астму чи наявність в анамнезі тяжкої бронхіальної астми, тяжких хронічних обструктивних захворювань легень;

синусова брадикардія; синдром слабкості/дисфункції синусового вузла; дисфункція синусо-передсердного вузла, синоатріальна блокада;

атріовентрикулярна блокада IІ та ІІІ ступеня тяжкості без штучного водія ритму;

кардіогенний шок;

виражена серцева недостатність;

Спосіб застосування та дози

Застосовувати дорослим. Точне дозування і тривалість терапії завжди визначає лікар. Рекомендована доза становить 1 краплю препарату Беталмік 0,5 % у конʼюнктивальний мішок ураженого ока (очей) з інтервалом 12 годин двічі на день. Якщо при застосуванні рекомендованих доз внутрішньоочний тиск пацієнта не контролюється належним чином, можна застосовувати супутню терапію пілокарпіном або іншими міотиками, та/або адреналіном (епінефрином), та/або інгібіторами карбоангідрази, або аналогами простагландинів.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Лятошинського композитора,18, прим.3
73.35 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
75.88 грн
Аптека оптових цін (Київська 13)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Бучми, №2а (Літера А)
76.88 грн
Аптека оптових цін (Київ №17 "Економ")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Олега Ольжича, буд. 8
76.91 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ, б-р Кольцова,15, прим.112
78.6 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл?

Придбати Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл серед різних аптек міста становить 111.6 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Беталмік краплі очні 0,5%, 10 мл?” перед замовленням препарату.