Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Баклофен таблетки 10 мг №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 007689Код реєстрації UA/0497/01/01
223.63 - 308.10 грн

223.63 - 308.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Баклофен таблетки 25 мг №50
Баклофен таблетки 25 мг №50
297.19 - 374.6 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Баклофен таблетки 10 мг №50

Склад:

діюча речовина: баклофен;

1 таблетка містить 10 мг або 25 мг баклофену;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, желатин, тальк, магнію стеарат, етилцелюлоза.

Показання.

Спастичні стани під час:

• розсіяного склерозу;
  • інших уражень спинного мозку (наприклад, пухлини спинного мозку, сирингомієлія, хвороба рухового нейрона, поперековий мієліт, травми спинного мозку);
  • мозкових інсультів;
  • церебрального паралічу;
  • запалення оболонок спинного і головного мозку;
  • травм голови.

Баклофен застосовують дітям при симптоматичному лікуванні спастичних станів церебрального ґенезу, що виникли у результаті дитячого церебрального паралічу, а також внаслідок церебральних судинних інцидентів через новоутворення або захворювання головного мозку дегенеративного ґенезу.

Баклофен також показаний під час симптоматичного лікування спастичності м’язів, яка виникла внаслідок інфекції і захворювань спинного мозку, дегенеративних змін, травм, новоутворень і уражень невідомого походження, такого як розсіяний склероз, аміотрофічний боковий склероз, сирингомієлія, поперековий мієліт, травматичне ураження, нижній парапарез або компресія спинного мозку.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до баклофену або до будь-якої допоміжної речовини препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Порфірія.

Спосіб застосування та дози.

Дозу встановлюють індивідуально, визначаючи найменшу ефективну дозу, яка не спричиняє побічних ефектів.

Препарат слід приймати під час їди.

До початку лікування слід визначити м

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03134, м.Київ, вул.Симиренка,1/2
244.77 грн
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська,6
244.78 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пр-т Володимира Івасюка(Героїв Сталінграда),65
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
Бажаємо здоров'я03058, м.Київ, вул.Миколи Голего,5
244.79 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
244.79 грн
245.9 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
245.9 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Баклофен таблетки 10 мг №50

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Баклофен таблетки 10 мг №50 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт щоб купити Баклофен таблетки 10 мг №50 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Баклофен таблетки 10 мг №50 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Баклофен таблетки 10 мг №50?

Придбати Баклофен таблетки 10 мг №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Баклофен таблетки 10 мг №50 серед різних аптек міста становить 268.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Баклофен таблетки 10 мг №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Баклофен таблетки 10 мг №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Баклофен таблетки 10 мг №50?” перед замовленням препарату.