Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007487Код реєстрації UA/14883/01/01
601.66 - 808.20 грн

601.66 - 808.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Водіям
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10

Склад:

діюча речовина:  хондроїтину натрію сульфат;

1 флакон (2 мл лікарського засобу)  містить  хондроїтину натрію сульфату  200 мг;

допоміжні речовини: спирт бензиловий, вода для ін’єкцій.

Показання.

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта (первинний артроз, міжхребцевий остеохондроз, остеоартроз), остеопороз, пародонтопатії, переломи (для прискорення утворення кiсткової мозолі), а також з метою лікування наслідків операцій на суглобах.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу, схильність до кровоточивості, тромбофлебіти, ниркова недостатність, недостатність функції печінки у стадії декомпенсації, вагітність, період годування груддю, дитячий вік (до 18 років).

З обережністю: при порушенні згортання крові; при цукровому діабеті; пацієнтам з підвищеною масою тіла; пацієнтам, що дотримуються дієти з низьким вмістом солі; при порушенні функції нирок; жінкам, які планують вагітність.

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб вводити дорослим внутрішньом’язово по 1 мл через день. У разі гарної переносимості дозу збільшити до 2 мл, починаючи з четвертої ін’єкції. Курс лікування – 25 ̶ 35 ін’єкцій. Повторні курси – через 6 місяців.

Діти.

Досвід застосування лікарського засобу дітям відсутній.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Подорожникм.Київ, Драгоманова,2А
601.66 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
729.5 грн
Подорожникм.Київ, Краківська,14/6
Подорожникм.Київ, Тираспольська,58
Подорожникм.Київ, Кирилівська,109в/1
Подорожникм.Київ, Героїв полку"Азов",28
Подорожникм.Київ, Сосницька,19 В
601.66 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
625.07 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
Бажаємо здоров'я02093, м.Київ, вул.Бориспільська, 26к
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
627.93 грн
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
633.59 грн
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
636.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 54)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 4, прим. 291
641 грн
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
662.6 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
662.6 грн
Аптека оптових цін (Київська 32)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Академіка Кухаря, буд. 8
709.4 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
717.2 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10?

Придбати Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10 серед різних аптек міста становить 694.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Артрокс р-н 100 мг/мл 2 мл №10?” перед замовленням препарату.