Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Артізі крем, 50 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012336Код реєстрації 05.03.02-03/68048
208.40 - 238.24 грн

208.40 - 238.24 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Артізі таблетки № 30Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Крем
Кому можна: Дорослим, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Артизи – хондропротектор наружного применения. В состав препарата, кроме активных ингредиентов глюкозамина сульфата- 312,5 мг, хондроитина Na сульфата — 50 мг, коллагена 2-го типа-500 мг, метилсульфонилметана-500 мг, входят эфирные масла семи лекарственных растений: укропа — 65,5 мг, имбиря — 26,5 мг, эвкалипта — 65,5 мг, лаванды — 262,5 мг, гвоздики — 70мг, ментола — 500 мг, сладкого апельсина — 525 мг.

Препарат имеет обезболивающее и противовоспалительное действие. Механизм действия препарата обусловлен характеристиками входящих в его состав компонентов: Глюкозамина сульфат связывает клетки между собой, делая ткани более прочными и более устойчивыми к растяжению, участвует в формировании и укреплении хрящей (защитное покрытие суставных поверхностей), сухожилий, связок, мышц, кожи, костей, в улучшении качества синовиальной жидкости для питания хряща и смазки суставных поверхностей, эластичности кровеносных сосудов. Хондроитина сульфат дает противовоспалительный эффект и стимулирует регенерацию хрящевой ткани, увеличивая её устойчивость к различным химическим воздействиям и способствует улучшению проникновения в пораженный сустав глюкозамина. Коллаген 2-го типа — основной компонент соединительной ткани, необходимый для сохранения целостности хряща, укрепления связок и облегчения боли, которая возникает при повреждении суставов. Метилсульфонилметан – источник природной серы. Участвует в создании структуры коллагеновой ткани, обладает противоокислительным действием, способствует защите хрящей от повреждения и блокирует негативное влияние свободных радикалов. Масло имбиря снимает воспаление, болезненность и отёки, обеспечивает регенерацию соединительных тканей. Масло укропа усиливает процессы кров

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02090, м.Київ, вул.Гроденська(Гродненська),1/35
212.29 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,170, прим.119-120
212.76 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
212.76 грн
АНЦвул. Мишуги, 3в
224.28 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Артізі крем, 50 мл?

Придбати Артізі крем, 50 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Артізі крем, 50 мл серед різних аптек міста становить 226.64 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Артізі крем, 50 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Артізі крем, 50 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Артізі крем, 50 мл?” перед замовленням препарату.