Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000494Код реєстрації UA/0140/01/01
57.22 - 64.12 грн

57.22 - 64.12 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60

Склад:

діюча речовина: cynara scolymus;

1 капсула містить артишока екстракту сухого (Extractum Cynarae siccum) (7,5:1) (екстрагент – вода очищена), у перерахуванні на суху речовину 100 мг або 300 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат, кросповідон; оболонка капсули містить: титану діоксид (Е 171), жовтий захід FCF (Е 110), желатин (дозування 100 мг) або титану діоксид (Е 171), еритрозин (Е 127), хіноліновий жовтий (Е 104), індигокармін (Е 132), желатин (дозування 300 мг).

Показання.

Дискінезія жовчних шляхів за гіпотонічно-гіпокінетичним типом, хронічний некалькульозний холецистит, хронічний гепатит різної етіології, хронічна ниркова недостатність, хронічні інтоксикації (гепатотоксичними речовинами, нітросполуками, алкалоїдами, солями важких металів), диспепсичні розлади (важкість в епігастрії, метеоризм, нудота, відрижка).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату/ інших рослин родини складноцвітих (айстрових), непрохідність жовчних або сечовивідних шляхів, нагноєння (емпієма) жовчного міхура, жовчнокам’яна хвороба, гострий гепатит, тяжка печінкова недостатність, гострі захворювання нирок.

Спосіб застосування та дози.

Дозу та тривалість застосування лікар встановлює індивідуально залежно від тяжкості захворювання!

Приймати за 15–30 хв до їди. Дорослим і дітям віком від 12 років – по 200–300 мг 3 рази на добу.

Дітям віком від 6 до 12 років – по 100 мг 3 рази на добу.

Тривалість курсу лікування становить 2–4 тижні. Лікування можна повторити після перерви в 1–2 місяці, погодивши з лікарем.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Подорожникм.Київ, Миропільська,19
БАМм.Київ , п-кт Перемоги,100А
Подорожникм.Київ, Вишгородська,44
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60?

Придбати Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60 серед різних аптек міста становить 57.35 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Артишоку екстракт-Здоров'я капсули 100 мг №60?” перед замовленням препарату.