Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Андипал B таблетки №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 008059Код реєстрації UA/6175/01/01
31.81 - 38.74 грн

31.81 - 38.74 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

40.69 - 54 грн
Андипал форте таблетки №100
Андипал форте таблетки №100
365.7 - 483 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Андипал B таблетки №10 Завантажити інструкцію

Склад:

діючі речовини: метамізол натрію (анальгін); бендазолу гідрохлорид; папаверину гідрохлорид;

1 таблетка містить метамізолу натрію (анальгіну) 250 мг (0,25 г), бендазолу гідрохлориду          20 мг (0,02 г), папаверину гідрохлориду 20 мг (0,02 г);

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.

Показання.

Больовий синдром, пов´язаний зі спазмом судин або гладких м´язів внутрішніх органів.

Протипоказання.

Відома або підозрювана гіперчутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу препарату, похідних піразолону (бутадіон, трибузон, антипірин); підозра на гостру хірургічну патологію; захворювання, що протікають зі зниженням м’язового тонусу, судомним синдромом; глаукома, черепно-мозкова травма, тяжка серцева недостатність, АV-блокада, артеріальна гіпотензія, цукровий діабет, гіпотиреоз, недостатність надниркових залоз, гіпертрофія передміхурової залози, вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, анемія будь-якої етіології, цитостатична або інфекційна нейтропенія, лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, гепатопорфірія, виражені порушення функції печінки та нирок, порфірія, хронічний нефрит з набряками і порушеннями азотовидільної функції нирок, бронхіальна астма, коматозний стан, пригнічення дихання, бронхообструктивний синдром, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, що супроводжується кровотечею; гіпотонічний коліт, звичний запор; одночасне застосування інгібіторів моноаміноксидази (МАО). Вік понад 75 років (ризик гіпертермії).

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 12 рок

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
31.82 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
33.39 грн
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
31.91 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03187, м.Київ, вул.Заболотного Академіка,48а
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
31.96 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Андипал B таблетки №10?

Придбати Андипал B таблетки №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Андипал B таблетки №10 серед різних аптек міста становить 33.46 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Андипал B таблетки №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Андипал B таблетки №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Андипал B таблетки №10?” перед замовленням препарату.