Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 008057Код реєстрації UA/8459/01/02
42.87 - 66.90 грн

42.87 - 66.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Суппозиторії
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Ректально
Температура зберігання: Прохолодне місце
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10

Склад:

діючі  речовини: метамізол натрію, дифенгідраміну гідрохлорид;

1 супозиторій містить метамізолу натрію (анальгіну) 100 мг або 250 мг, дифенгідраміну гідрохлориду (димедролу) 10 мг або 20 мг відповідно;

допоміжні речовини: твердий жир, емульгатор № 1.

Показання.

Болі різного походження (головний біль, біль при опіках, невралгії, радикуліти, міозити, біль у післяопераційний період),  висока температура тіла.

Протипоказання.

Виражені порушення функції печінки або нирок, захворювання крові (анемія будь-якої етіології, цитостатична або інфекційна нейтропенія; агранулоцитоз, лейкопенія), дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, риніт, кон’юнктивіт або бронхоспазм при прийомі нестероїдних протизапальних препаратів, бронхіальна астма, підвищена чутливість до лікарського засобу, підозра на гостру хірургічну патологію, гіперчутливість до інших антигістамінних засобів, феохромоцитома, епілепсія, вроджений синдром подовженого інтервалу QТ або тривалий прийом препаратів, що можуть подовжувати QТ-інтервал, закритокутова глаукома, гіперплазія передміхурової залози, стенозувальна виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, стеноз шийки сечового міхура, брадикардія, порушення ритму серця, гіперчутливість до інших похідних піразолону (бутадіону, трибузону, антипірину).

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводять у пряму кишку. Частота застосування – 1–3 супозиторії на добу.

Дітям віком 1–4 роки призначають по 1 супозиторію, що містить 100 мг анальгіну і 10 мг димедролу.

Дітям віком  від 5 років і дорослим призначають супозиторії, що містять 250 мг анальгіну і    20 мг димедролу; дітям віком від 5

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
42.87 грн
51.39 грн
Бажаємо здоров'я03134, м.Київ, вул.Симиренка,1/2
43.08 грн
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
43.11 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
45.15 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
45.7 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
46.21 грн
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
46.28 грн
Аптека оптових цін (Київська 98)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Бориспільська, буд. 26ж
46.45 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
46.7 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
47.51 грн
Аптека оптових цін (Київська 124)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Ялтинська, буд. 10/14
47.51 грн
Аптека оптових цін (Київська 6)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сверстюка Євгена, буд. 1В
47.52 грн
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
47.66 грн
Аптека Копійкавул. Дмитрівська, 2
47.67 грн
Аптека оптових цін (Київська 20)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15
48.05 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10?

Придбати Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10 серед різних аптек міста становить 50.92 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Анальдим супозиторії 250 мг + 20 мг №10?” перед замовленням препарату.