Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Анаферон дитячий таблетки №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007117Код реєстрації UA/7756/01/01
142.34 - 187.90 грн

142.34 - 187.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Анаферон таблетки №20
Анаферон таблетки №20
137.64 - 188.9 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: таблетки для розсмоктування
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До, Після

Інструкція - Анаферон дитячий таблетки №20

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 – 3 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Показання.

У складі комплексної терапії і для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій (у тому числі грипу).

Комплексна терапія інфекцій, спричинених герпесвірусами (інфекційний мононуклеоз, вітряна віспа, лабіальний герпес, генітальний герпес).

Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу.

Комплексна терапія і профілактика інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом.

Застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій.

Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо по 1 таблетці за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі. Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

При призначенні препарату дітям молодшого віку (1 місяць – 3 роки) рекомендовано розчиняти таблетку у невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури.

ГРВІ, грип, кишкові інфекції, герпесвірусні інфекції, нейроінфекції.

Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших оз

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦпр. Героїв Сталінграду, 22
142.83 грн
АНЦвул. А. Малишко, 2д
143 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
143.09 грн
АНЦвул. Вишгородська, 26/2
143.14 грн
АНЦвул. Антоновича, 66 (Горького)
143.16 грн
143.79 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
144.29 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Анаферон дитячий таблетки №20?

Придбати Анаферон дитячий таблетки №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Анаферон дитячий таблетки №20 серед різних аптек міста становить 156.17 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Анаферон дитячий таблетки №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Анаферон дитячий таблетки №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Анаферон дитячий таблетки №20?” перед замовленням препарату.