Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008745Код реєстрації UA/4872/02/01
ATC-Класифікатор: Амітриптилін
Торгова назва: Амітриптилін
Діюча речовина: АМІТРИПТИЛІН
119.67 - 135.60 грн

119.67 - 135.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: ліофілізат для розчину для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
119.68 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
134.4 грн
Подорожникм.Київ, вул.Срібнокільська,20В
Подорожникм.Київ, вул.Братства тарасівців,2А
Показати ще 20 аптек

Як отримати рецепт на Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт лікаря щоб купити Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10?

Придбати Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10 серед різних аптек міста становить 121.79 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Амітриптиліну гідрохлорид-оз р-н д/ін. 10 мг/мл 2 мл, №10?” перед замовленням препарату.