Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008672Код реєстрації UA/10701/01/02
ATC-Класифікатор: Донепезил
Торгова назва: Алзепіл
Діюча речовина: Donepezil
441.01 - 579.86 грн

441.01 - 579.86 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Алзепіл таблетки, п/о 5 мг №28
Алзепіл таблетки, п/о 5 мг №28
298.92 - 401.64 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28

Склад:

діюча речовина: донепезил;

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить донепезилу гідрохлориду 5 мг або 10 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол 400.

Показання.

Симптоматичне лікування хвороби Альцгеймера з легким або середнім ступенем тяжкості.

Протипоказання.

Гіперчутливість до донепезилу гідрохлориду, похідних піперидину або до будь-яких допоміжних речовин лікарського засобу.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі пацієнти та пацієнти літнього віку.

Лікування починати з дози 5 мг/добу (прийом 1 раз на добу). Алзепіл потрібно приймати внутрішньо ввечері, безпосередньо перед сном. Дози 5 мг/добу слід дотримуватись протягом щонайменше одного місяця, щоб забезпечити якомога більш ранню клінічну відповідь на лікування за результатами оцінки та досягти рівноважної концентрації донепезилу гідрохлориду. Після клінічної оцінки лікування препаратом у дозі 5 мг/добу протягом 1 місяця дозу донепезилу можна збільшити до 10 мг/добу (прийом 1 раз на добу).

Максимальна рекомендована добова доза становить 10 мг. Дози, що перевищують 10 мг/добу, в клінічних дослідженнях не вивчали.

Лікування слід розпочинати і продовжувати під контролем лікаря, який має досвід діагностики деменції Альцгеймерівського типу і лікування таких пацієнтів. Захворювання необхідно діагностувати відповідно до загальноприйнятих рекомендацій (наприклад,
DSM IV або ICD 10 – Міжнародна класифікація хвороб, 10-й випуск).

Терапію донепезилом можна розпочинати тільки у тому випадку, коли є особа, яка доглядає за хворим і буде постійно контролювати прийом

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
432.91 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
489.88 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
432.93 грн
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
444.83 грн
Бажаємо здоров'я03035, м.Київ, вул.Липківського Василя Митрополита, 40
444.96 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
449.04 грн
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
449.86 грн
Бажаємо здоров'я03194, м.Київ,б-р Кольцова,14-К
449.86 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт та придбати Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28?

Придбати Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28 серед різних аптек міста становить 497.62 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Алзепіл таблетки, п/о 10 мг №28?” перед замовленням препарату.