Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Алфавіт Мама таблетки № 60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011984Код реєстрації
305.13 - 547.99 грн

305.13 - 547.99 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Після

Склад

Таблетка №1 (рожевого кольору, покрита оболонкою): вітамін С (аскорбінова кислота) – 50 мг, таурин – 50 мг, залізо – 20 мг, бета-каротин – 2 мг, мідь – 1 мг, вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) – 1,2 мг, вітамін В9 (фолієва кислота) – 300 мкг;

Таблетка №2 (блакитного кольору, покрита оболонкою): магній – 50 мг, вітамін С (аскорбінова кислота) – 40 мг, вітамін Е (токоферолу ацетат) – 12 мг, вітамін РР (нікотинамід) – 19 мг, цинк – 12 мг, бета-каротин – 2 мг, марганець – 1 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) – 2 мг, вітамін В2 (рибофлавін) – 1 мг, йод – 150 мкг, селен – 40 мкг, молібден – 25 мкг;

Таблетка №3 (від білого до світло-жовтого кольору, допускаються вкраплення та мармуровість): кальцій – 250 мг, фосфор – 125 мг, вітамін В5 (D-кальцію пантотенат) – 5 мг, вітамін D3 (холекальциферол) – 10 мкг, вітамін К1 (фітоменадіон) – 60 мкг, вітамін В9 (фолієва кислота) – 300 мкг, хром – 25 мкг, вітамін Н (біотин) – 30 мкг, вітамін В12 (ціанокобаламін) – 3 мкг.

допоміжні речовини: наповнювачі (лактози моногідрат, мікрокристалічна целюлоза), зв'язувачі (полівінілпіролідон, натрієва сіль карбоксиметилцелюлози), розпушувач кроскармелоза натрію, ковзні (тальк, кремнію діоксид), змащувачі (магнію стеарат, кислота стеаринова), оболонка таблеток: (гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, тригліцериди середньої ланки, харчові барвники: понсо 4R , бриліантовий блакитний FCF ).

Опис

У вітамінно-мінеральних комплексах АлфаВіт® добова доза необхідних вітамінів та мінералів розподілена на три таб

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
383.14 грн
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
Бажаємо здоров'я04179, м.Київ, вул.Ірпінська,78
384.5 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
Бажаємо здоров'я02166, м.Київ, вул.Мілютенка,23
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Алфавіт Мама таблетки № 60?

Придбати Алфавіт Мама таблетки № 60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Алфавіт Мама таблетки № 60 серед різних аптек міста становить 430.88 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Алфавіт Мама таблетки № 60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Алфавіт Мама таблетки № 60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Алфавіт Мама таблетки № 60?” перед замовленням препарату.