Стоматология ORTHO

Стоматология ORTHO

Стоматологическая клиника
add_box Стоматология Ортодонтия Эндодонтия Ортопедическая стоматология Хирургическая стоматология Стоматологическая имплантология
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Стоматология ORTHO предоставляет европейские стандарты лечения зубов и восстановления улыбки, профессиональный подход к профилактике, диагностике, лечению и последующему реабилитационному восстановлению.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled вс : выходной
проспект Николая Бажана, 26, пом.343на карте
Дарницкий м.Харьковская м.Позняки
0.0

ORTHO – це сучасна стоматологія, яка визначає нові стандарти у лікуванні зубів. Завдяки насиченій матеріальній базі, збалансованій концепції взаємовідносин з пацієнтами, індивідуальним планам лікування, а також комплексному підходу наші лікарі оперативно та без болю усувають будь-які зубні проблеми.

Для оновлення жувальної функції зубів та естетики посмішки ми враховуємо анатомічні та функціональні особливості пацієнтів, переваги та можливості. Виходячи з конкретної клінічної картини, фахівці розробляють оптимальні плани лікування, детально та доступно роз'яснюючи зміст та послідовність майбутніх лікарських маніпуляцій.

Зручне розташування стоматології, безкоштовне паркування, можливість оплати готівкою або банківською картою, цілодобова онлайн-підтримка та режим роботи без вихідних створюють комфортні та необтяжливі умови для планового чи екстреного відвідування лікаря.

Ми дбаємо, щоб ваша посмішка була яскравою та білосніжною!