Тернополь
Врач Педиатр Гикавчук Марта Олеговна на Doc.ua

Гикавчук Марта Олеговна

Врач второй категории
Марта Олеговна занимается лечением и диагностикой дитячик хронических и острых заболеваний. Предоставляет консультации по поводу детского вскармливания, ухода за ребенком, а также по вопросам вакцинации

Образование

• Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, факультет «Лікувальна справа» (2011)
  • Інтернатура по спеціальності «Педіатрія» на базі ФПО ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського (2013)

Курсы

• Підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, «Дитяча кардіоревматологія» (2014)
  • Підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика «Вибрані питання інфекційних захворювань у дітей» (2015)
  • Підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти «Амбулаторно-поліклінічна допомога дітям з патологією органів травлення» (2016)
  • Передатестаційний цикл з фаху «Педіатрія» на базі ФПО ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського (2016)

Проверенные отзывы о враче

3 Отзывы
Тетяна 14 Февраль 2024
 Все добре було на візиті. Лікар відповіла на усі запитання, надала кваліфіковану консультацію, оперативно надала допомогу. Візит дуже сподобався.
Дмитро 24 Январь 2022
Лікарка фахівець своєї справи, має гарний підхід до дітей, вміє поспілкуватися с дітьми тому що у мене дитина не зовсім сприймає все. Я задоволена й отримала цілком вичерпну консультацію, мене все влаштувало
Марк 23 Ноябрь 2019
Хороший спеціаліст! Добре організовує роботу з дитиною. Обґрунтовує діагноз, який точно ставить. У мене претензій, щодо компетентності лікаря, немає взагалі. Все добре роз'яснила.