Одесса
Врач Невролог Шелим Татьяна Сергеевна на Doc.ua

Отзывы о Шелим Татьяна Сергеевна

Врач занимается диагностикой и лечением неврологических заболеваний. Принимает пациентов с хронической бессонницей, депрессией, вегетососудистой дистонией, головокружениями и неврозами.

Проверенные отзывы о враче отзывов

Анна 17 Апрель 2024
Лікар дуже грамотна, уважна, приємна, розписала лікування, лікуюся, все дуже добре, сподіваюся, що лікування допоможе
Тетяна 04 Февраль 2024
Не дуже задоволена прийомом, записалася в цю клініку, тому що мала позитивний досвід спілкування із фахівцями клініки, але тут зіткнулася із відсуністю індивідуального підходу. Лікарка не стала дивитися результати моєї діагностики, розповідала про все взагалі і тільки потім, після моїх наполягань, подивилася і призначила лікування. Це не те, на що я розраховувала.
Наталія 24 Январь 2024
Прийомом задоволена, отримала детальну консультацію та корисні рекомендації і поради. Дякую!
Вікторія 06 Декабрь 2023
Сподобався підхід до клієнтів, вислухала усі різнобічні коментарі, усе врахувала, та порадила звернутись до інших лікарів, для повного обстеження. Візитом залишилась задоволеною.
Михаил 14 Август 2023
Олександра 09 Июль 2023