Врач Невролог, Реабилитолог, Кинезитерапевт, Вертебролог Осадчук Руслан Васильевич на Doc.ua

Отзывы о Осадчук Руслан Васильевич

Врач-невролог, практикует современные подходы к диагностике и лечению острых и хронических болевых синдромов на основании опыта передовых американских и европейских медицинских школ в области головы, шеи, спины, поясницы, таза, конечностей. Проводит реабилитацию пациентов после переломов костей, травм позвоночника, суставов, мышц, связок, сухожилий; восстанавливает двигательную активность после инсульта. Применяет миофасциальную терапию, блокады разной сложности, кинезитерапию

Проверенные отзывы о враче 773 отзыва

Світлана 06 Февраль 2024
Візитом задоволена, бо через два прийоми прописаних ліків, почуваюсь набагато краще.
Інна 06 Февраль 2024
Тимур 02 Февраль 2024
Лікар дуже чудова людина, надав гарні рекомендації. Все сподобалось
Анонім 25 Январь 2024
Дуже уважний лікар, детально вивчив симптоми, звернув увагу на супутні скарги, призначив якісне та обгрунтоване лікування, я задоволена прийомом та вдячна лікарю і сервісу.
Євген 19 Январь 2024
Задоволений прийомом, дякую.
Владислав 15 Январь 2024
Лікар дуже гарно володіє своєю професією, доступно все пояснює, метод лікування прописав, не залишилось ніяких питань після консультації з лікарем. Лікуюсь по його методах.
Даша 09 Январь 2024
Чудово все пройшло.Гарний лікар.
Ольга 09 Январь 2024
Сподобалася консультація. Професіоналізм лікаря. Все мені підійшло.
Валерія 05 Январь 2024
Я не можу оцінити лікаря як спеціаліста, це не в моїй компетенції, але враження зі сторони було дуже хороше. Чесно кажучи, я така людина, яка завжди ставлю дуже багато запитань, але лікар настільки все добре розповів, що навіть у мене не було питань під кінець прийому. На мій погляд, лікар дуже досвідчений і дуже добре знає свою справу.
Євгеній 28 Декабрь 2023
Хороший спеціаліст.  У мене було погіршення здоров'я на фоні нервової системи. Лікар все детально мені пояснив, пояснив все в приємному форматі, була дуже хороша бесіда, я все зрозумів, дав направлення на обстеження якщо я побажаю зробити діагностику і виписав певні пігулки. Роботою лікаря я задоволений, все було добре