Врач Трихолог Стефанская (Васильченко) Ксения Романовна на Doc.ua
4.7

Отзывы о Стефанская (Васильченко) Ксения Романовна

Консультация от550 грн
Оксана Романовна специализируется на выявлении и терапии различных нарушений и патологических проявлений, поражающих кожные покровы головы. Осуществляет различного рода манипуляции по лечению проблем кожи головы, таких как выпадение волос и облысение.
4.7
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 1384 отзыва

Валерія 23 Декабрь 2023
Сподобались її рекомендації та професіоналізм.
Юлия 20 Декабрь 2023
Все сподобалось, я отримала відповіді на всі запитання.
Алла 20 Декабрь 2023
Гарний спеціаліст, прийом сподобався
Светлана 20 Декабрь 2023
Доктор молодая, но очень грамотная, очень толковая и серьезная. Я очень довольна доктором и клиникой. Я получила от доктора рекомендации, буду придерживаться рекомендаций, сдавать анализы, буду продолжать лечение.
Ніна 16 Декабрь 2023
Візит сподобався. Лікар надала рекомендації та усі  призначення. Все робимо тепер.
Катерина 15 Декабрь 2023
Лікар дуже уважно, компетентна у своїй діяльності, відчувається, що людина професійно підходить до своєї професії, всі рекомендації та лікування були призначені правильно
Андрій 15 Декабрь 2023
Лікарка уважна, кваліфікована, консультацією задоволений і запишусь на повторний прийом. Дякую!
Андрій 09 Декабрь 2023
Нормальний звичайний прийом. Лікар відповіла на усі питання, допомогла.
Діана 09 Декабрь 2023
Провела детально діагностику, розпитала мене, та доступно усе пояснила план лікування, та причини виникнення в мене проблеми.
Ольга 07 Декабрь 2023
Все сподобалось, все супер. Лікар уважна, тактовна, дала рекомендації. Зрозуміла що мені робити з проблемою, куди далі рухатися. Дуже сподобалось, що не було нав'язливості з лікуванням.