Ивано-Франковск
Врач Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Томашивский  Дмитрий  Дмитреевич на Doc.ua

Отзывы о Томашивский Дмитрий Дмитреевич

С 1999 года работает врачом дерматологом-венерологом, поэтому может предлагать своим пациентам максимально быстрое установление диагноза и назначать соответствующее лечение для скорейшего выздоровления.

Проверенные отзывы о враче 160 отзывов

Анонім 01 Февраль 2024
Все пройшло добре, отримав змістовну консультацію, дякую.
Андрій 25 Январь 2024
Все добре.Пройшло все на найвищому рівні.
Володимир 13 Январь 2024
Все було коротко  і ясно.
Христина 22 Декабрь 2023
1)Дуже хороший спеціаліст, лікування допомогло; 2)Сам лікар - культурний та доброзичливий; 3)Приїхав з дому і провів прийом (я запізнилася). Дуже дякую Дмитру Дмитровичу, та всім раджу цього професіонала)))
Ірина 20 Декабрь 2023
Все було добре, я задоволена. Нічого нового я для себе не дізналась, але вважаючи що у мене хронічне захворювання, то напевно нічого нового і не могла дізнатися, але лікар проконсультував, мені було дуже важливо почути думку саме цього лікаря. В загалом враження позитивне, все гарно і добре
Андрій 19 Декабрь 2023
Віталій 16 Декабрь 2023
Дуже хороший лікар, приємна консультація, усе сподобалось - має гарний підхід. Усе сподобалось.
Людмила 13 Декабрь 2023
На питання, що цікавили, надав відповіді, призначив гарне лікування, усе відбулося як мало бути.
Ірина 12 Декабрь 2023
Прийом сподобався, починаєм лікування. Перший лікар, який гарно  і детально все мені розказав що і як, дуже сподобався
Олександр 07 Декабрь 2023
Все пройшло добре, дякую!