Днепр
Врач Невролог, Реабилитолог, Кинезитерапевт Игнатенко Ксения Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Игнатенко Ксения Владимировна

Опытный доктор первой категории ведет врачебную практику более 12 лет. Применяет знания в области неврологии, кинезитерапии , физической и реабилитационной медицины. Специалист в области мануальной терапии. Занимается лечением всех распространенных болезней нервной системы

Проверенные отзывы о враче 15 отзывов

Маргарита 14 Февраль 2024
Лікарка приємна, кваліфікована, уважна. Рекомендую
Ситуацию исправлено
Віктор 18 Ноябрь 2023
Враження після візиту лишились суперечливі. Не можна сказати, що все погано, але сказати, що даний візит мені приніс якусь користь, - я теж не можу. Інформація надана лікарем - вкрай дозована, рафінована, її складно назвати практичною і такою, що можна застосувати в лікуванні. Був поставлений чисто формальний симптоматичний діагноз, типу міалгії і все в цьому дусі. Був констатований факт симптоматики при огляді. Рекомендацій з лікування не було надано жодних, жодної конкретики - які треба процедури, вправи і т.д. все зводилось до схеми: "давайте запишемо вас до нашого реабілітолога на сеанс лікувальної фізкультури і він вам все покаже та пояснить". Тобто, консультація в лікаря більше схожа на маніпуляцію з метою змусити прийти ще раз без жодних альтернативних варіантів. В результаті наступний раз просто пішов до іншого лікаря.
Игнатенко Ксения Владимировна 04 Декабрь 2023
Дякуємо за Ваш відгук! Вам було надано консультативне заключення в якому прописані рекомендації і необхідні обстеження на момент огляду. На рахунок рекомендацій щодо вправ, то лікар не надає даної інформації в умовах первинної консультації, оскільки заняття кінезітерапією проводяться виключно під наглядом реабілітолога задля контролю і запобігання погіршення стану.
Олексій 07 Декабрь 2022
Ірина 07 Декабрь 2022
Наталія 02 Декабрь 2022
Елизавета 09 Ноябрь 2022
Олег 13 Июль 2020
Анастасия 22 Июнь 2020
Все было хорошо. Доктор объяснил что и как. Доктор компетентный, сразу описал мне мои проблемы.
Людмила 19 Июнь 2020
Мені навіть не знадобилося лікування! Лікар, відразу допомогла вирішити мою проблему. На місті.
Ольга 27 Февраль 2020

Все врачи Днепр