Миколаїв

Стоматологи в Миколаїві

Лікар Стоматолог Шевчук Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Шевчук Тетяна Олександрівна має першу категорію по стоматології. Вона проводить терапевтичні стоматологічні процедури, реставрацію, займається ендодонтією, а також лікує зубки і діткам. Постійно бере участь в навчальних майстер-класах та семінарах, підвищуючи свій рівень майстерності.
Мережа стоматологий «Денталіка» на пр. Мира
пр. Миру, 21на карті
Інгульський
Лікар Стоматолог Кухарчук Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар - стоматолог-терапевт, спеціалізується на проведенні художньої реставрації зубів, а також володіє сучасними методиками лікування кореневих каналів (в тому числі складних) з використанням ендомікроскопа. До того ж веде дитячий прийом.
Лікар Стоматолог Сергієнко Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович, лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії, надає послуги з лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, комплексне лікування захворювань пародонту, знімне та незнімне протезування, профілактика і гігієна порожнини рота.
City Dent (Сіті Дент)
вул. Мала Морська, будинок 23/4на карті
Центральний
Лікар Стоматолог Снігова Тетяна Андріївна на Doc.ua
Тетяна Андріївна кваліфікований стоматолог. Вона регулярно бере участь в семінарах по своїй спеціальності і майстер-класах. Займається терапевтичною стоматологією, ендодонтією, реставрацією зубів і дитячою стоматологією.
Лікар Стоматолог Динник Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, стаж роботи якого становить 29 років, головний лікар стоматології ГРАНД, а також провідний фахівець. Надає всі види стоматологічних послуг: ортодонтія, терапія, ортопедія, імплантологія, хірургія, естетична стоматологія та ін.
Лікар Стоматолог Кучер Андрій Альбертович на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург вищої категорії, головний лікар і провідний фахівець клініки Комплексний медичний центр. Спеціалізується на лікуванні всіх видів захворювань щелепно-лицьової області.
Лікар Стоматолог Білова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар - стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії, має високий професійний рівень в області терапевтичної стоматології. Спеціалізується на проведенні протезування, ортодонтичного лікування, лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту та ін.
Лікар Стоматолог Марусич Антоніна Володимирівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, виконує комплекс процедур (протезування, відбілювання, пломбування, видалення зубних відкладень, установку коронок і ін.). Крім того, в сферу діяльності лікаря входить відновлення зубів, профілактика і лікування каріозних і некаріозних поразок, підготовка до ортодонтичного лікування та встановлення протезів і т.д.
СТОМ-ПЛЮС
вул. Галини Петрової, 10/1на карті
Заводський
Лікар Стоматолог Балковий Сергій Віталійович на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні каріозних пошкоджень зуба, а також їх ускладнень у вигляді пульпіту, періодонтиту, протезуванні всілякими видами ортопедичних конструкцій - металокерамікою, знімним протезуванням, бюгельним протезуванням.
Олександрит-Ніка
вул. Будьонного, 25 (вхід з вул. Пушкінської)на карті
Центральний
Лікар Стоматолог Шаль Оксана Олександрівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, проводить весь комплекс процедур: видалення зубних відкладень, відбілювання, пломбування, протезування, установка коронок і ін. Лікує захворювання пульпи і зубної емалі, а також займається лікуванням пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу.
СТОМ-ПЛЮС
вул. Галини Петрової, 10/1на карті
Заводський
Показати ще 5 Лікаріautorenew