Запоріжжя
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психоневролог Карцев Антон Вікторович на Doc.ua

Карцев Антон Вікторович

Антон Вікторович - акредитований психотерапевт, лікар-психіатр, психолог. Приймає дорослих та дітей з 14 років. Допомагає впоратися із труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Антон Вікторович безперервно навчається та підвищує свою кваліфікацію, розвиває навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі використовує тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive Behavioural Therapy, Schema Therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness.
  • Керівник Федерації психотерапії та особистісного розвитку людини.
  • Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.

НАГОРОДИ

• Переможець у номінації «Найкращі психотерапевтичні методики» у рамках Спеціалізованої виставки «Здоров'я краса спорт 2012»
  • Від журналу «Афіша» винесено подяку за організацію проекту «Світ надії»
  • Від журналу VIP-CLUB винесено подяку за внесок у розвиток регіональної преси.
  • У 2016 році номінований на «Олександрівську премію» в номінації «Добродій»

ДРУКОВАНІ РОБОТИ

• Методичний посібник з самореалізації та особистої ефективності
  • Методичний посібник із розвитку креативного мислення.
  • Методичний посібник «Якщо у гості приходить стрес».
  • Практичний посібник з роботи з проблемами самооцінки та супутніми дисфункціями.

АВТОР І ВЕДУЧИЙ ТРЕНІНГІВ

• Постановка цілей, прийняття рішень, проблеми вибору, вирішення проблем.
  • Мотивація, робота з лінню та «відкладенням на потім»
  • Тренінг впевненості у собі
  • Ефективні взаємини
  • Робота з виною, соромом, гнівом, заздрістю
  • Управління персоналом

ТВОРЧІСТЬ

• Автор книги «Фантасмагорія»
  • Автор книги «Сад стежок, що гілкуються»
  • З недавнього часу пишу картини. Відбулася перша персональна виставка

УЧАСТЬ У ТЕЛЕПРОГРАМАХ І ДРУКОВАНИХ ВИДАННЯХ

• Регулярна участь у телепроектах як запрошений експерт на телеканалах «Алекс», «ТВ-5», «Запоріжжя»
  • Вів сторінку психотерапевта в журналах «Афіша» та «VIP-CLUB»

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

• довго вів безкоштовну рубрику «Питання-відповідь»
  • провів низку безкоштовних практичних семінарів з психологічної підготовки, допомоги та освіти населення (2012)
  • виступив основним донором соціального проекту "Pr-школи для дітей та молоді". На добровільних засадах створив методичні посібники для двох частин навчальної програми. Безкоштовно проводив заняття у рамках навчального процесу (2012-2013)
  • виступив Генеральним спонсором благодійного вечора «Діти війни» (2013)
  • виступив Генеральним спонсором та організатором благодійного вечора «Листи серця» (2014)
  • виступив Генеральним спонсором, волонтером проекту з надання допомоги постраждалим від проведення АТО в Україні, «Світ надії» (2015)
  • виступив донором друку книги та презентації-концерту молодої Запорізької письменниці, яка бореться з пухлиною м.м. (2015)
  • виступив ініціатором та спонсором благодійної виставки та аукціону картин «Палата гармонії». Кошти спрямовані на лікування Богданчика, який хворіє на туберкульоз хребта (2016)
  • виступив генеральним спонсором благодійного вечора «Дари добро з Дар'єю Дордою». Спільно з мережею магазинів YABLOKI та фондом «Щаслива дитина» www.deti.zp.ua (2016)

Освіта

Вища освіта

• ЗДМУ (Запорізький державний медичний університет) – «Лікар-психіатр» (2005)
  • КПУ (Класичний приватний університет) – «Психолог» (2012)

Освіта у психотерапії

• Інститут психотерапії та клінічної психології (Москва) - Когнітивно-поведінкова терапія.
  • Міжрегіональна академія управління персоналом Сімейне консультування. Системна сімейна терапія (2011)
  • Центр Neuro-Lingustic Programming. Еріксоновський гіпноз (2012)
  • Oxford Cognitive Therapy Centre. Cognitive Behavioural herapy (2013)
  • Український Інститут когнітивно-поведінкової терапії. Schema Еherapy standard and advansed level (2013)
  • Український Інститут когнітивно-поведінкової терапії. Acceptance and Commitment Therapy (2016)
  • Український Інститут когнітивно-поведінкової терапії. Акредитація у когнітивно-поведінковій терапії за стандартами EABCT (2016)
  • Український Інститут когнітивно-поведінкової терапії. Емоційно сфокусована терапія (EFT) для кіл, стандарт і розширений рівень. (2018)

Участь в асоціаціях

• фобії
  • нав'язливі стани
  • розлади адаптації
  • соматоформні психосоматичні розлади
  • посттравматичний стресовий розлад та тяжкі емоційні травми
  • нервова анорексія
  • булімія
  • низька стресостійкість
  • акцентуйовані особистісні риси
  • роблеми самооцінки, невпевненість
  • почуття нереалізованості та життєвого глухого кута
  • складності з усвідомленням цінностей та сенсу життя
  • питання щастя
  • сімейні проблеми
  • втрата (смерть, важкий розрив відносин, втрата роботи…)
  • безсоння
  • порушення пам'яті
  • будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінному життю

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Ольга 16 Вересень 2022
Обращались с супругом на семейную психотерапию. Я на тот момент сильно запуталась в себе и вообще не понимала что мне делать со своей жизнью. Были моменты- когда хотелось все бросить и развестись. Мы много лет вместе, поэтому разорвать отношения в один миг было сложно, но и оставаться вместе мне казалось тогда ошибкой. Обсудив все с мужем, мы решили пойти на консультацию к психотерапевту (выбрали Антона Викторовича, чему я сейчас несказанно рада). На консультациях Антон Викторович очень доступно объяснил нам что происходит в наших семейных отношениях, показал тот самый замкнутый цикл, из которого мы с супругом никак не могли выйти. В ходе занятий у нас Были и так называемые "домашние задания " и рекомендации, упражнения, которые давал Антон Викторович. Все это безусловно помогало нам с мужем понять друг друга и выйти на конструктивный диалог. Благодаря профессиональной помощи Антона Викторовича нам удалось спасти наши отношения. Думаю, если бы не психотерапия, мы бы таки приняли решение о разводе.
Дарья 08 Вересень 2022
Хочу поделиться опытом обращения к Антону Викторовичу. Приводила свою дочь (подросток). Были психологические проблемы. Ей наша психоневролог в поликлинике ставила обесивно-компульсивное расстройство. Назначала какие то препараты, но результата от них не было. Предлагала ложиться в психиатрическую больницу, но мы отказались. После этого начали искать частного психотерапевта, таблетки пить не хотели. Повезло - попали на Антона Викторовича. На первом приёме Антон Викторович подтвердил диагноз и объяснил, что это можно лечить с помощью психотерапии. Правда, чтобы начать лечиться у Антона Викторовича, пришлось немного подождать, когда освободится место на психотерапию. Всего потребовалось около 15 сеансов, что бы решить проблему. От всей семьи искренне благодарим Антона Викторовича за его профессионализм и эффективное лечение.
Наталья 30 Серпень 2022
До того, як звернутися до Антона, не один рік страждала панічними атаками. Останній час жила у повному стресі й виснаженні. Вирішилась на психотерапію, яку вже завершила у Антона. Зараз мене нічого не бентежить. Дуже вдячна за поміч.
Валерия 18 Серпень 2022
Щиро хочу подякувати лікарю Антону Карцеву за професійну допомогу!
Дарина 11 Серпень 2022
К Антону Викторовичу записывала маму. У неё сильная тревожность была, проблемы со сном, плохое настроение. Я тогда сильно за неё испугалась. Мама изменилась буквально за пару месяцев. Мы к Антону Викторовичу обращались только как к психиатру, чтобы назначил таблетки. Выписал маме препараты, я ей сразу же купила. Постепенно мама стала приходить в себя. Сейчас ещё принимает таблетки, но чувствует себя хорошо. Антон Викторович, спасибо вам, что подобрали качественное лечение. Мы с мамой вам очень благодарны!

Всі лікарі Запоріжжя