Лікар Гепатолог, Інфекціоніст Янченко Віталій Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Янченко Віталій Ігорович

Доктор Янченко є передовим фахівцем в сфері інфектології та гепатології. Лікар займається всебічною терапією гепатитів всіх типів і форм, дегеративних процесів в печінці, паразитарних захворювань. З 2002 р. доктор Янченко успішно виконав понад 500 процедур з узяття біопсії печінки.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 105 відгуків

Оксана 08 Квітень 2024
На онлайн консультації лікар відповів на всі запитання, консультація була достатньо інформативною, призначив додаткові аналізи, в загалі я задоволена
Ярослав 23 Лютий 2024
У нас був перший прийом з лікарем, враження дуже гарні. Лікар дуже уважний, всі результати аналізів оглянув, все розпитав, все розпитав, все, що нам було цікаво, розповів, приділив достатньо часу, нікуди не поспішав. Дуже задоволені лікарем
Направлено до клініки
Роман Федчишин 30 Січень 2024
Люди. Кому важливе своє здоровя,час,гроші. Напишіть мені.Я розповім всім що це за лікар.Які в його схеми,і як він наживається на житті людини. Я посприяю тому,щоб в його відібрали ліцензію. Пишіть [email protected]
Ірина 28 Вересень 2023
Прийом онлайн сподобався, нам надіслали призначення, зрозуміло в якому напрямку рухатися, надалі будемо з лікарем співпрацювати
Татьяна 11 Липень 2023
Яна 27 Червень 2023
Консультація пройшла гарно.
Елена 24 Лютий 2023
Галина 25 Листопад 2022
Візит пройшов гарно, усім задоволена.
Микола 22 Серпень 2022
Єва 23 Лютий 2022