Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог, Психосоматолог Стецюра Вікторія  Олегівна на Doc.ua
Консультація від 1500 грн
Відома в Києві психіатр, психотерапевт через ефективне лікування таких захворювань та проблем: різні страхи, тривога, нав'язливі дії та думки, безсоння, порушення поведінки, панічні розлади, головний біль різного генезу, психічні розлади, конфліктність, невпевненість у собі, асоціальна поведінка , синдром хронічної втоми, манія переслідування, жахи під час сну, хронічна втома, неконтрольована агресія, апатія та млявість, зміна особистості, тривожний стан. Лікар веде лікування пацієнтів від початку їх звернення до кінцевого результату: (пацієнт позбувся своєї проблеми з якою звернувся до лікаря).

Перевірені відгуки про лікаря 202 відгуки

Анна 13 Травень 2024
На консультації почувала себе дуже комфортно, приємна, кваліфікована лікарка. прийом пройшов чудово, дякую.
Дарина 12 Травень 2024
Консультацією залишилась задоволеною - лікар мене гарно проконсультувала, виписала ліки, загалом, від візиту, я отримала усе, що хотіла.
Вікторія 12 Травень 2024
Консультація пройшла добре.
Анна 10 Травень 2024
Сподобалася консультація, задоволена, все добре, дякую.
Анна 30 Квітень 2024
Консультацію яку мені провів цей спеціаліст дуже мені сподобалася. Все пройшло настільки добре, що я залишилася повністю задоволена. Дуже вдячна цьому лікарю за таку чудову консультацію.
Алія 30 Квітень 2024
Лікар надала чудово консультацію, мені дуже все подобалося і підхід лікаря і саме відношення до пацієнтів.
Євгенія 23 Квітень 2024
Хороший лікар, призначила мені препарати, виписала рецепт, поспілкувалися, лікар поставила діагноз. Онлайн консультація сподобалася, перші враження хороші
Кристина 21 Квітень 2024
Лікарка зробила свою роботу добре, не маю до чого причепитись.
Іван 17 Квітень 2024
Лікар компетентна.
Анна 15 Квітень 2024
Кваліфікований лікар, все дуже сподобалось.
Візит у клініку
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right