Лікар Подолог Руднєва Тетяна Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Руднєва Тетяна Сергіївна

Консультація від 500 грн
Подолог Руднєва Тетяна Сергіївна, фахівець з апаратного манікюру і педикюру, проблемної стопи. Проводить корекцію і виправлення деформацій нігтьових пластин, роботу з травмами нігтів, протезування. Обробку таких проблемних зон як: тріщини, гіперкератозу, мозолі і багато іншого
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 89 відгуків

Ольга 12 Травень 2024
Сподобались ввічливість, компетентність подолога, вона допомогла вирішити мою проблему, після процедури, яку провели, стало набагато краще. Усе пояснила, процедуру провела обережно, надала рекомендації стосовно іншої проблеми, що ще маю.
Ірина 11 Травень 2024
Чудово пройшов візит. Зробили нам все гарно. Надали чітко та зрозуміло всі інструкції для подальшого лікування. Тому все було добре на цьому візиті.
Ірина 08 Травень 2024
Приймо пройшов добре, отримала якісну консультацію, задоволена, дякую.
Марина 20 Лютий 2024
Усе сподобалось
Ольга 17 Лютий 2024
Приводили дев'яносторічну жінку, вона залишилась дуже задоволеною, бо їй почистила подолог окрім нігтів на усіх пальцях ніг, а ще й п'ятки, й взагалі, усе привели у порядок.
Михайло 28 Січень 2024
Все добре пройшло.
27 Січень 2024
Хороший лікар, мені сподобався
Анастасія 13 Січень 2024
Усе пройшло добре - і гарний сервіс й усе зрозуміло пояснила, якісно усе зробила, надала поради й склали план лікування на майбутнє, тому звертатимусь до цього подолога ще.
Володимир 21 Грудень 2023
Вікторія 18 Жовтень 2023
Я вже понад рік ходжу до даного спеціаліста, та не збираюсь її змінювати. Це дуже гарний лікар, вона душевна, мені вона подобається, я в захваті від консультацій з нею.
5 6 7 8 9 chevron_right