Лікар Інфекціоніст Мартиненко  Ольга  Альбертівна на Doc.ua

Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 15 відгуків

Направлено до клініки
Ольга 12 Червень 2024
Дуже короткий прийом, на консультації мені було недостатньо інформації від лікаря
Направлено до клініки
Соломія 30 Травень 2024
 Мій візит пройшов просто нормально. Не можу сказати що я залишилася у захваті від лікаря і від самої роботи яку провів лікар.
Світлана 27 Травень 2024
Дякую, задоволена консультацією, записалася на повтрний прийом.
Ірина 16 Травень 2024
До лікаря зверталися перший раз, лікування призначено, гарні враження, після лікування планую звернутися на повторну консультацію
Марія 16 Травень 2024
Лікар ставив дуже точні питання, прокоментувала всі результати аналізів, які я здавала. Лікар направила на додаткові аналізи, вони виявилися позитивними, це вплинуло на розвиток мого лікування і тому я записалася до лікаря на повторний прийом, щоб все обговорити. Лікар допомогла мені просунутися в процесі лікування, я задоволена
Олександра 10 Травень 2024
Візит пройшов суперово. Дуже все професійно було. Лікар класний спеціаліст, мені все дуже сподобалося.
Лілія 08 Травень 2024
Первинна консультація мене поки що влаштовує - людина поспілкувалась, надала рекомендації. Поки що масштабних висновків зробити не можу, бо не бачу результатів, після того, як здам рекомендовані аналізи й пройду курс лікування, бачитиму наскільки лікарка професійна.
Світлана 23 Квітень 2024
Візит пройшов шикарно, лікарка класна!
Ігор 18 Квітень 2024
Все було чудово, консультацію отримав, лікар на всі питання відповів, все сподобалося, ми задоволені
Катерина 09 Квітень 2024
Цей спеціаліст дуже сподобався. Візит загалом пройшов супер.