Лікар Алерголог Назар Олег Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Назар Олег Володимирович

Консультація від 780 грн
Директор Київського центру клінічної імунології. З відзнакою закінчив НМУ ім. О.О. Богомольця. Крім того, Олег Володимирович є доцентом кафедри клінічної імунології та алергології. Лікує хронічні запальні захворювання, які важко піддаються лікуванню - грибкового, бактеріального і змішаного походження.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 417 відгуків

Ярослав 10 Червень 2024
Катерина 01 Червень 2024
Дуже задоволені залишилися роботою лікаря. Візит пройшов чудово, приємно та інформативно. Ми й надалі плануємо співпрацювати саме з цим лікарем.
Тетяна 31 Травень 2024
 Сподобався нам лікар і як пройшов візит теж нам сподобалося. Все було добре, так як і очікувалося.
Вікторія 25 Травень 2024
Все чудово, дякую.
Марина 20 Травень 2024
Приємно було спілкуватися з лікарем, розібрали детально весь діагноз, лікар все вивчив, призначив дообстеження, надав також рекомендації та спланували з ним подальшу співпрацю. Дякую!
Юлія 17 Травень 2024
Не вперше звертаюся до цього лікаря, отримала якісну консультацію, залишилися задоволеною, дякую.
Олексій 09 Травень 2024
Все сподобалося, одержали відповіді на всі запитання, лікар призначив лікування, всім задоволені, плануємо звернутися до лікаря на контрольний візит після лікування
Олег 03 Травень 2024
Все влаштувало, зауважень не маю, дякую.
Іван 02 Травень 2024
Роботою лікаря задоволені. Лікар відповів на всі питання, які нас цікавили
Людмила 08 Квітень 2024
Я задоволена онлайн консультацією