Лікар Андролог, Уролог Бевз Михайло Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Бевз Михайло Сергійович

Консультація від 830 грн
Спеціаліст в сфері діагностики та лікування захворювань сечостатевої та чоловічої репродуктивної системи. Практикує фізіотерапевтичні про оперативні методи лікування репродуктивної і еректильної дисфункції у чоловіків

Перевірені відгуки про лікаря 91 відгук

Марк 26 Березень 2024
Прийом сподобався, лікар надав консультацію, відповів на мої запитання, дякую.
Сергій 18 Лютий 2024
Чудовий спеціаліст, відповів на всі запитання, які мене цікавили, причину лікування знайшли, лікуємося, плануємо звертатися до лікаря і надалі
Олександр 11 Січень 2024
Нормально все пройшло.
Катерина 26 Грудень 2023
Гарний лікар, приємна людина, стратегія - скоріш заспокоїти, ніж додати хвилювань, зверталась би ще.
Богдан 05 Грудень 2023
Лікар дуже добрий, привітливий, вміє вислухати.  Тільки позитивні емоції.  Допоміг з проблемою, заспокоїв, виписав декілька варіантів ліків, дав свої контакти для того, щоб ми могли б і в подальшому часі співпрацювати.
Анонімно 27 Листопад 2023
Дуже гарне враження, лікар професіонал, було приємно і комфортно з лікарем спілкуватися, все супер!
Руслан 20 Листопад 2023
Все прекрасно, врач максимально классный! Полностью провел осмотр, лечение назначил, очень приятный человек и врач. Прием тоже очень понравился, высшая оценка, врач профессионал, клиника тоже хорошая, все супер!
Данило 02 Листопад 2023
Швидко, гарно, залишилась задоволена
Тімур 15 Жовтень 2023
Нам сподобався прийом, ставлення лікаря, без зауважень
Давид 11 Жовтень 2023
Михайло Сергійович - поводив дуже професійно себе з дитиною, гарно та швидко оглянув, надав кваліфіковану консультацію, перебувати у кабінеті було комфортно. Консультацією залишились задоволені.
5 6 7 8 9 10 chevron_right