Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Августинович Іван Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Августинович Іван Ігорович

Консультація від650 грн
Судинний хірург, флеболог. Лікар розвиває новий в Україні напрямок Естетичної Флебології, яка займається проблемами, пов’язаними з варикозною хворобою, що включає не тільки лікування, а й досягнення ідеального естетичного ефекту після лікування чи оперативного втручання. Лікар провів більше 2000 операцій та оперативних втручань. Спеціалізується на хірургічному видалені варикозних вен на ногах, ендовенозній лазерній коагуляції і компресійній пінній склеротерапії вен на ногах, мініфлебектомії, ендоскопічній лазерній коагуляції перфорантних вен, консервативному та хіргічному лікуванні тромбозів та тромбофлебіту.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 106 відгуків

Оксана 07 Серпень 2024
Компетентний лікар, знає свою роботу, прийом сподобався
Ігор 28 Червень 2024
Лікар дуже професійний, уважний, знає свою справу, людина на своєму місці, прийом сподобався
Алла 27 Червень 2024
Сподобалось обслуговування та лікар.
Аліна 14 Червень 2024
Тетяна 12 Червень 2024
Юлія 03 Червень 2024
Євген 02 Травень 2024
Хороший лікар, добре мене проконсультував, надав усі необхідні рекомендації. Загалом мені сподобався цей спеціаліст.
Людмила 24 Квітень 2024
Лікар чудовий професіонал своєї справи, надав іичерпну консультацію, все швидко, кваліфіковано та ефективно, наразі лікування мені вже допомгає. Дякую!
Людмила 13 Квітень 2024
Сподобався лікар, його увага, проконсультував, зробив огляд, відповів на усі питання.
Людмила 08 Квітень 2024
Осталась очень довольна консультацией, так как Иван Игоревич проконсультировал меня не только как флеболог, но и по другим вопросам, за что я ему благодарна.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right