Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Резниченко Ірина Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Резниченко Ірина Валеріївна

Завдяки багаторічному досвіду, Ірина Валеріївна допомагає пацієнтам ефективно вирішувати безліч проблем гінекологічного характеру. Веде консультативний прийом, успішно проводить внутрішньоматкові ендоскопічні операції. Володіє новітніми методиками в проведенні інтимної контурної пластики. Детально займається питаннями менеджменту менопаузи, консультує з питань настання раннього клімаксу

Перевірені відгуки про лікаря 183 відгуки

Оксана 20 Квітень 2024
Дуже позитивні враження, задоволені прийомом.
Марія 18 Квітень 2024
Отличный врач.
Аліна 08 Квітень 2024
Лікарка вищої категорії. Звертаюсь тільки до Ірини Валеріївні.
Ольга 06 Квітень 2024
Людмила 06 Квітень 2024
Лікарка дуже ввічлива, кваліфікована,чітко та зрозуміло все пояснила, у мене навіть не залишилось питань до неї, я задоволена, дякую.
Юлія 03 Квітень 2024
Лікар гарно мене проконсультувала. Лікар мені дуже сподобалася. У мене була проблема і попередні лікування мені не допомогли. Лікар підказала інші шляхи лікування, провела огляд. Я задоволена
Ольга 25 Березень 2024
Хороший професійний лікар, все сподобалось.
Людмила 15 Березень 2024
Лікарка сподобалася, провела огляд, діагностику, надала рекомендації, дякую.
Ніна 05 Березень 2024
Оцінюю на чотири, тому що про взяті аналізи та їх вартість мені повідомили вже в процесі огляду та прийому, а не перед цим, меня це не сподобалося.
21 Лютий 2024
Лікар дуже гарний спеціаліст, вона все чітко та грамотно мені пояснила, візитом до неї залишилась задоволена
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right