Лікар Гепатолог, Інфекціоніст, Паразитолог Гончар Галина Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Гончар Галина Володимирівна

Спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів в боротьбі із захворюваннями інфекційної етіології. Здійснює консультативний прийом, виконує інтерпретацію лабораторних досліджень. Призначає специфічну терапію, яка допомагає впоратися з бактеріальною, паразитарної, вірусної патологією, уникнути хронічного перебігу захворювань і носійства патогенної флори

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Юлія 03 Травень 2024
Задоволена прийомом та консультацією, все на належному рівні, мені сподобалося, дякую.
Василь 11 Березень 2024
На прийомі мене все влаштувало, отримав потрібну інформацію, звертатимуся, в разі такої необхідності, дякую.
Оксана 19 Січень 2024
Консультація непогана, фахівець гарний, але, нажаль, я не відчула, що це мій лікар, хоча в цілому все на належному рівні, дякую.
Надія 15 Січень 2024
Мені все сподобалося, дякую лікарці.
Дарина 15 Січень 2024
Прийомом в цілому задоволена, дякую!
Лариса 11 Грудень 2023
Отримала консультацію, дякую.
Тетяна 06 Листопад 2023
Лікарка уважно вислухала, все пояснила по моїй проблемі, направила на обстеження. Мені консультація сподобалася. Дякую!
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Світлана 03 Листопад 2023
Все сподобалось, лікар був уважний, виписав дієве лікування.
Степан 30 Жовтень 2023
Лікар, пані Галина надзвичайна, з нею проговорив про свої проблеми, що вона допомогла, надала консультацію, вона одразу й психолог і друг і порадник! Незабаром до неї ще прийду обов'язково. Надзвичайний лікар!
Оксана 27 Жовтень 2023
Я вважаю, що лікар гарний, прийду ще на повторний прийом