Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Журавльова Олена Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Журавльова Олена Миколаївна

УЗД-фахівець, акушер-гінеколог першої категорії, проводить пренатальний скринінг, УЗД в гінекології, УЗД молочних залоз, кольпоскопію, малі гінекологічні операції та ін. Займається лікуванням ЗПСШ, жіночого безпліддя, патологій шийки матки, плануванням сім'ї і ін. Лікар є завідуючою відділення УЗ-діагностики і регулярним учасником тематичних конференцій та семінарів

Перевірені відгуки про лікаря 59 відгуків

Катерина 04 Квітень 2024
Дуже сподобався даний спеціаліст. Не має абсолютно ніяких негативних причинив, щоб знову не повернутися до цього спеціаліста.
Катерина 23 Лютий 2024
Я дуже задоволена роботою лікаря, у мене тільки позитивні враження
Софія 12 Жовтень 2023
Олена Миколаївна - дуже високопрофесійний фахівець, ходжу до неї все не вперше. Консультації проходять дуже швидко, чітко. Лікар відповідає на всі поставленні питання, та перебувати у кабінеті лікаря було комфортно. Консультацією з лікарем залишилась задоволена.
Алла 21 Лютий 2022
Я залишилась дуже задоволена, лікар компетентний, запитання були всі по суті, отримала вичерпні відповіді
Анжела 16 Грудень 2021
Виктория 04 Жовтень 2021