Лікар Ортодонт, Стоматолог Оборський  Олександр  Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Оборський Олександр Миколайович

Олександр Миколайович - кваліфікований лікар ортодонт в мережі стоматологічних клінік "Люмі-Дент". Проводить виправлення неправильного прикусу та вирівнювання зубного ряду за допомогою різних брекет-систем, прозорих кап та індивідуальних ортодонтичних апаратів. Є спеціалістом в лікуванні проблем зі скронево-нижньощелепним суглобом.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Мирослава 19 Квітень 2024
Дуже задоволена лікарем, зрозуміло все пояснює, компетентний фахівець, дякую.
Анна 06 Квітень 2024
Сподобався цей спеціаліст. Візит теж дуже сподобався.
Аліна 23 Лютий 2024
Усе пройшло чудово - розказали, пояснили, прийняли. Загалом отримала професійну консультацію, залишилась задоволеною.
Валентин 08 Січень 2024
Дуже класний молодий спеціаліст, незаангажований клінікою, суто визначив питання стосовно медичної ситуації пацієнта, все було дуже класно, тільки в кінці рекомендував компанію і запропонував додаткову послугу. Дуже приємно було на прийомі у лікаря, приємне враження, є бажання повернутися до лікаря
Аліна 11 Грудень 2023
Дуже сподобалось, що лікар одразу зміг поставити діагноз дитині.
Владислав 18 Листопад 2023
Загалом усе сподобалось - прийняв за часом, подивився, але на жаль висновок та рекомендації були надані в усній формі, це було не дуже зручно.