Чернігів
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Мохонько  Олена  Миколаївна на Doc.ua

Мохонько Олена Миколаївна

Проводить консультативні гінекологічні призначення, введення та екстракція внутрішньоматкових систем, малі гінекологічні операції, кольпоскопію, радіохвильове лікування ерозії шийки матки, медикаментозне переривання вагітності, встановлення/видалення внутрішньоматкової спіралі, видалення поліпа цервікального каналу радіохвильовим методом.

Освіта

• 2010 - закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 2013 - пройшла інтернатуру та спеціалізацію за фахом «Акушерство та гінекологія» на базі Чернігівської міської лікарні №2 та в Чернігівського міського пологового будинку.
  • 2019 - присвоєно першу кваліфікаційну категорію за фахом «Акушерство та гінекологія».
  • 2021 - закінчила Національний університет «Чернігівська політехніка» та отримала ступінь магістра з державного управління та адміністрування.

Курси

• 2021 - міжнародний онлайн-телеміст «Вагітність та пологи високого ризику. Як уникнути перинатальних втрат».
  • 2021 - науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства».
  • 2021 - 3. ТУ «Профілактика вертикальної передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини. Особливості ведення новонароджених від ВІЛ-інфікованих матерів».
  • 2021 - конференція digital MSD 2021 «Робота над покращенням якості життя ВІЛ-інфікованих людей»
  • 2021 - майстер-клас «Індукція овуляції і суперовуляції».
  • 2021 - професійна школа «Жіноче здоров'я від А до Я. Інвазивна плацентація. Мультитематичний підхід».
  • 2021 - ПТНЗ «Підходи до ведення хворих з патологією сечостатевої системи».
  • 2021 - професійна тематична школа GYN «Секрети майстерності від влади та її учнів».
  • 2022 - ТУ «Ведення вагітності високого ризику».
  • 2022 - ТУ «Ендокринологічні аспекти акушерства, гінекології та репродукції».
  • 2022 - онлайн-семінар з патології шийки матки «De femina: Pro cervix».

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Олена 10 Травень 2024
Дуже уважна лікарка, вже від першої консультації відчуваю, моя проблема, почала вирішуватись. Лікарка мені сподобалась, можу її рекомендувати.
Юлія 15 Липень 2023
Все було добре, без зауважень
Наталія 14 Лютий 2023
Віка 12 Січень 2023