Черкассы
Ваш лікар поруч, центр семейной медицины

Отзывы о клинике Ваш лікар поруч, центр семейной медицины

add_box Аллергология Андрология Гастроэнтерология Гематология Гинекология Дерматология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
«Ваш лікар поруч» — это многопрофильный медицинский центр, который предоставляет пациентам широкий спектр медицинских услуг: консультации взрослых и детских специалистов, консультации врачей онлайн, выезд врача на дом, ультразвуковая диагностика, дневной стационар, широкий спектр лабораторной диагностики, вакцинация взрослых и детей. диагностическое оборудование. Удобное месторасположение, индивидуальный подход к каждому пациенту. МЦ «Ваш врач рядом» – лечение с уважением!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 8:00 - 18:00
ул. Верхняя Горовая 36/1на карте
Черкасская область
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
102 отзыва
Катерина 08 Май 2024
Мені дуже все сподобалося у цій клініці.
Владислава 08 Май 2024
Клініка мені дуже сподобалася. Все було чудово.
Давід 04 Май 2024
Клініка нас повністю влаштувала. Все було добре, дуже все сподобалося у цій клініці.
Наталія 04 Май 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці, чистота, комфорт та обслуговування все було на високому рівні. Залишилася повністю задоволена клінікою, при потребі буде ще звертатися саме у цю клініку.
Іванна 04 Май 2024
Персонал клініки приємний, привітно мене зустріли, все пояснили. Лікар УЗД дуже приємно, все гарно пояснила. Все пройшло без зауважень
Любов 01 Май 2024
Була вперше у цій клініці. Враження залишилося хороше від цієї клініки. У самій клініці приємна атмосфера, класні та професійні лікарі, комфорт та якість непоганий. Персонал дуже привітний та уважний.
Ольга 01 Май 2024
Клініка сподобалася, звертатимуся, дякую.
Марина 30 Апрель 2024
В клініку звертаюсь вже давно, клініка подобається, для мене клініка краща по місту. В клініці хороші лікарі
Ганна 26 Апрель 2024
Дуже хороше обслуговування було у клініці. Сама клініка зручна, чиста та комфортна, приємне перебування було у цій клініці. Загалом ця клініка дуже сподобалася.
Марина 26 Апрель 2024
Мені дуже сподобалася клініка, дуже ввічливий та приємний персонал у цій клініці.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Клиники поблизости