Сумы
Врач Инфекционист, Педиатр Стусик Мария Юрьевна на Doc.ua

Отзывы о Стусик Мария Юрьевна

Консультация от1000 грн
Педиатр высшей категории, занимается лечением заболеваний по таким направлениям, как гастроэнтерология, аллергология, пульмонология и неврология, детских инфекционных болезней. Проводит электрокардиограмму, консультативный прием детей до 18 лет. Назначает индивидуальную терапию в условиях дневного стационара. Осуществляет долговременную курацию пациентов с хроническими патологиями
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 31 отзыв

Даніїл 31 Август 2024
Мені дуже сподобався прийом. Лікар доступно все пояснила, на всі мої питання, які мене турбували, відповіла, заспокоїла, розписала план дій, допомогла зрозуміти що нам робити далі з нашою проблемою.
Марія 15 Август 2024
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Мія 22 Июнь 2024
Сподобалось спілкування з лікаркою, усе доступно пояснила, призначила лікування. Візитом задоволені.
Олександра 03 Апрель 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже хороший спеціаліст. Все нам дуже сподобалося, все було гарно.
Направлено в клинику
22 Март 2024
Категорично не раджу цього лікаря!!!! 4 тижні водила за носа, назначала купу аналізів наголошувала що потрібно з здавати в тій лабораторії в якій їй, я так розумію, вигідно. Лікувала дитину від того, що в принципі не лікують. Я довірилась лікарці, а вона травила мою дитину не потрібними ліками. Коли зрозуміла що щось не так звернулась до двох інших лікарів, які посміялись і казали що дитина здорова і всі ті аналізи тому докази. Їй просто було вигідно щоб кожен тиждень ми приходили на консультацію і здавали аналізи з яких вона мала %. Нічого людського в ній немає...
Матвій 22 Март 2024
До лікаря зверталися на повторний прийом, все було добре, без зауважень
Визит в клинику
Матвій 17 Февраль 2024
Усе вислухала, надала багато зрозумілої, доступної, легкої у розумінні інформації, а також пояснила проблему з якою до неї звернулись. Візитом залишились задоволені.
Іванна 03 Февраль 2024
Все нормально пройшло. Те що я хотіла почути, я почула від лікаря.  Лікар призначила лікування,  все чудово було.
Дарія 27 Январь 2024
Дуже класна лікарка, спеціаліст своєї справи та видно що любить діток. Рекомендую
Тетяна 06 Январь 2024
Все сподобалося на візиті. Все добре відбулося. Задоволені всім.