Сумы
Врач Инфекционист, Педиатр Стусик Мария Юрьевна на Doc.ua

Отзывы о Стусик Мария Юрьевна

Педиатр высшей категории, занимается лечением заболеваний по таким направлениям, как гастроэнтерология, аллергология, пульмонология и неврология, детских инфекционных болезней. Проводит электрокардиограмму, консультативный прием детей до 18 лет. Назначает индивидуальную терапию в условиях дневного стационара. Осуществляет долговременную курацию пациентов с хроническими патологиями

Проверенные отзывы о враче 26 отзывов

Матвій 22 Март 2024
До лікаря зверталися на повторний прийом, все було добре, без зауважень
Матвій 17 Февраль 2024
Усе вислухала, надала багато зрозумілої, доступної, легкої у розумінні інформації, а також пояснила проблему з якою до неї звернулись. Візитом залишились задоволені.
Іванна 03 Февраль 2024
Все нормально пройшло. Те що я хотіла почути, я почула від лікаря.  Лікар призначила лікування,  все чудово було.
Дарія 27 Январь 2024
Дуже класна лікарка, спеціаліст своєї справи та видно що любить діток. Рекомендую
Тетяна 06 Январь 2024
Все сподобалося на візиті. Все добре відбулося. Задоволені всім.
Дарій 29 Декабрь 2023
Досить детально розповіли  про лікування і про перебіг хвороби, причини. Розписали аналізи та саме лікування і подальші дії. Все добре.
Людмила 05 Декабрь 2023
Дуже сподобалося, лікарка вислухала, все обговорили, наразі продовжуємо лікування. Будемо звертатися. Дякую!
Анжеліка 28 Ноябрь 2023
Все сподобалось, чудовий лікар! Лікар назначила лікування, розказала як лікуватися, рекомендувала дієту. Лікар все розписала і ми вже почали лікування
Поліна 11 Ноябрь 2023
Нам дуже лікарка сподобалась, видно що знається у своїй роботі.
Анна 16 Ноябрь 2021
1 2 3