Одесса
Врач Гастроэнтеролог, Диетолог, Психотерапевт Головина  Светлана  Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Головина Светлана Викторовна

Консультация от700 грн
Светлана Викторовна - специализируется на лечении заболеваний желудочно-кишечного тракта, проблем с лишним весом, функциональных растройства желудочно-кишечного тракта связанные с беременностью. Подбор оптимального рациона для оптимизации веса и во время беременности.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Світлана 16 Январь 2024
Грамотный доктор, грамотно подошла к вопросу, мне всё понравилось. Назначила правильное лечение, которое мне понравилось.
Володимир 28 Декабрь 2023
Очень хороший доктор, хорошо все объясняет
Анатолій 05 Декабрь 2023
Все добре було. Лікар все розказала, все пояснила, відповіла на усі питання
Нонна 05 Декабрь 2023
Я дуже задоволена, отримала відповіді на всі свої запитання, дякую!
Роман 02 Ноябрь 2023
Анатолий 02 Ноябрь 2023
Тетяна 12 Октябрь 2023
Світлана Вікторівна була дуже уважною, гарно усе мені роз'яснила через яку причину стався збій у моєму організмі, надала рекомендації.
Ілля 03 Октябрь 2023
Доволі приємна жінка, пояснює доволі доступною мовою, а також навчила мене використовувати таблицю з підрахунку білків та вуглеводів - це доволі добре, але я уточнив у свого тренера й з'ясував, що були деякі неточності стосовно кількості засвоєного рослинного білка, а також ще деякі нюанси, але загалом залишились приємні враження.
Эльвира 26 Сентябрь 2023
Диана 21 Сентябрь 2023