Одесса
Врач Венеролог, Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматохирург Закриничный Сергей Михайлович на Doc.ua

Отзывы о Закриничный Сергей Михайлович

Доктор ведет прием в собственной частной клинике Область профессиональной деятельности специалиста - комплексная помощь в диагностике и лечении заболеваний кожи, волос, ногтей, онкодерматологологии, дерматохирургии, инфекционных заболеваний половых органов (включая венерические).

Проверенные отзывы о враче 1838 отзывов

Денис 22 Апрель 2024
Нам дуже сподобався лікар. Цей спеціаліст все чітко та доступно нам пояснив, надав хороші рекомендації. Будемо ще звертатися до цього лікаря обов'язково, коли буде така потреба.
Анастасія 20 Апрель 2024
Хороший візит був, лікар усе чітко та доступно пояснив. Надав хороші рекомендації. Усі призначення які виписав лікар, уже дають позитивну динаміку та допомагають.
Анастасія 18 Апрель 2024
Світлана 17 Апрель 2024
Лікар дуже досвідчений, все доступно і коректно пояснив, виписав лікування, сказав прийти через три тижні. Сподіваюсь що лікування допоможе, перші враження по прийому хороші
Світлана 11 Апрель 2024
Найкращий лікар із тих, хто мені відомий, я задоволена та рекомендую його.
Аліна 09 Апрель 2024
Мені прийом сподобався, лікар призначив доречне лікування, дякую.
Андрей 05 Апрель 2024
Доктор супер, хороший прием, все было хорошо
Олег 03 Апрель 2024
Амадей 01 Апрель 2024
Прийом мене влаштував, дякую.
Анастасія 27 Март 2024
Найкращий лікар в Одесі! Неодноразово звертались до нього, й завжди ставив правильний діагноз.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Одесса