Врач Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Остапец Татьяна Ивановна на Doc.ua

Отзывы о Остапец Татьяна Ивановна

Консультация от790 грн
Доктор занимается лечением болезней кожи, волос и урогенитальных инфекций. Также лечением выпадения волос и диагностикой и удалением родинок. Использует методы удаления радиоволновой, лазерный, криодеструкцию. Владеет методами панч и шейв биопсии. Проводит комплексное обледование «картирование родинок», дерматоскопию, трихоскопию на FotoFinder.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 594 отзыва

Леся 13 Сентябрь 2024
Я задоволена прйомом, візит пройшов добре, дуже вдячна.
Христина 03 Сентябрь 2024
 Лікар кваліфікована, відповіла на всі питання, дала рекомендації на майбутнє що робити з проблемою, прийом сподобався, візитом до лікаря задоволена
Олена 17 Август 2024
Чудовий лікар, мені сподобалася. Все розказала що робити, все прописала, я задоволена візитом
Анна 27 Июль 2024
Дуже гарний лікар, дуже хороший спеціаліст. Лікар відповіла на всі запитання, дала рекомендації, ми задоволені візитом до лікаря
Марія 29 Июнь 2024
Артем 19 Июнь 2024
Прийом відбувся, лікарка компетентна, все вислухала, я задоволений, дякую.
Татьяна 14 Июнь 2024
Прием понравился
Ілона 08 Июнь 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Лікар прекрасний спеціаліст.
Софія 02 Июнь 2024
Консультація усім влаштувала - лікар усе пояснив то сказав що робити далі.
Анастасія 01 Июнь 2024
Лікар дуже професійна, в простій формі пояснила що відбувається, нічого зайвого не призначала, чітко визначила причину, розпитала всю інформацію про наявність інших захворювань, в тому числі генетичних. Все було чітко, зрозуміло, всю інформацію чудово розказала. Лікар нам дуже сподобався
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right