Врач Дерматовенеролог, Дерматоонколог Солярик Владимир Валерьевич на Doc.ua

Отзывы о Солярик Владимир Валерьевич

Консультация от900 грн
Владимир Валерьевич – врач дерматовенеролог, дерматоонколог, дигностирует и лечит дерматологические патологии, в том числе злокачественные, а также венерические заболевания. Удаляет новообразования радиоволновым и хирургическим методом. Проводит дерматоскопию кожных новообразований.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 25 отзывов

Анна 03 Август 2024
Лікар нам дуже сподобався. Консультація пройшла доволі якісно, професійно та зрозуміло. Можемо сміло рекомендувати цього лікаря іншим, адже цей лікар дійсно хороший спеціаліст у своїй галузі.
Валентина 18 Июль 2024
Лікар чудовий спеціаліст. Уважно вислухав, надав багато корисних порад стосовно нашої проблеми. Назначив лікування, будемо спостерігати, який буде результат, але поки що сміливо можна сказати, що лікар нам максимально сподобався.
Направлено в клинику
Анонімно 17 Июль 2024
Загалом візит пройшов непогано. Лікар виконував свою роботу непогано, але в якийсь момент просто перестав мене чути.
Артем 18 Июнь 2024
Лікар хороший спеціаліст. Дуже нам сподобався, детально розглянув усі наші проблеми. Дав чудові поради на майбутнє. Загалом візит нам дуже сподобався, обов'язково ще прийдемо до цього лікаря на візит.
Тетяна 18 Апрель 2024
Лікар дуже уважний, професіонал. Рекомендую
Микола 30 Март 2024
Лікування проходить успішно, яке назначив цей фахівець. Враження залишилося непогане, після нашого візиту у цього лікаря.Претензій ніяких немає по роботі цього спеціаліста, на повністю все задовольнило.
Олександр 26 Март 2024
Хороший лікар. Лікар раніше працював в іншій клініці, тому лікаря шукав. Роботою лікаря задоволені
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Любов 26 Декабрь 2023
Професійний, уважний лікар.
Ирина 16 Декабрь 2023
Досвічений лікар як я розумію, усе розказав що мені треба зробити, пояснив чому саме так потрібно зробити та чому саме таке лікування він призначив. Усе відбулось гаразд.
Юрій 12 Декабрь 2023
Очень хороший врач, знает свое дело, относится внимательно к пациентам, назначает лекарства по делу, хорошо общается с пациентом, грамотный специалист со всех сторон
1 2 3