Врач Эндокринолог Муратова Наргиза Равшановна на Doc.ua

Отзывы о Муратова Наргиза Равшановна

Консультация от900 грн
Врач-эндокринолог специализируется на диагностике и лечении проблем функционирования щитовидной железы, поджелудочной железы, гипофиза, надпочечников. К доктору обращаются с такими проблемами, как: гипотиреоз, диффузный зоб, тиреоидит, патологии надпочечников, диабет. Ведет прием для детей с 16-лет
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 103 отзыва

Валерія 16 Август 2024
Дуже хороший лікар, розумна та приємна людина. Чемно та досить доступно все нам пояснила. Дійсно доволі розумна, знає свою справу добре. Нам дуже сподобався лікар і як пройшов сам візит.
Каріна 13 Август 2024
Візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Вікторія 09 Август 2024
Прийом сподобався,  лікар зрозуміло все пояснила
Юлія 26 Июль 2024
Залишилась задоволеною, бо отримала усе, що було потрібно.
Оксана 19 Июль 2024
Виктория 09 Июль 2024
Прием очень понравился, доктор профессионал своего дела, все коротко, ясно и по сути.
Марія 02 Июль 2024
Хороший прийом, лікар уважна, всю інформацію роздивилася, все розказала, гарна консультація, прийом сподобався
Владислав 25 Июнь 2024
 Лікар дуже сподобався, дуже уважна, ознайомилася з попередніми висновками. Лікар небайдужа до людини, проникає в проблему пацієнта, намагається допомогти. Дуже хороший спеціаліст
Оксана 18 Июнь 2024
Лікар дуже сподобався, я задоволена онлайн консультацією і підбором ліків. До лікаря планую звернутися на наступний прийом
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Владислав 14 Июнь 2024
Хороший лікар, буду до лікаря ще звертатися, змінювати лікаря не буду
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right