Врач УЗИ-специалист, Эндокринолог Струк Марина Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Струк Марина Анатольевна

Врач второй категории
Консультация от600 грн
Врач оказывает квалифицированную помощь при патологии щитовидной и паращитовидных желез, гипоталамуса, надпочечников, сахарном диабете, генерализованном остеопорозе, метаболическом синдроме, ожирении эндокринного происхождения и т. д. Консультирует по вопросам эндокринного бесплодия, сопровождает беременность при сопутствующей патологии желез внутренней секреции, назначает терапию при климактерических нарушениях
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 141 отзыв

Альона 06 Сентябрь 2024
Я стабільно ходжу до неї на перевірки, мені подобається її робота.
Вікторія 02 Август 2024
Дуже хороший лікар, дуже приємна жінка, дуже людяна. Лікар відповіла на всі запитання, дала поради, дуже компетентна. Лікар призначила ліки, будемо дивитися далі як буде проходити лікування. Прийом дуже сподобався. Лікаря мені рекомендувала моя сестра і я теж буду лікаря рекомендувати своїм знайомим, якщо буде в цьому потреба
Діана 26 Июль 2024
Лікар професіонал своєї справи , якісно провела прийом.Все було чудово чудово на цьому візиті.
Людмила 26 Июль 2024
Лікар компетентна, дуже сподобалася
Олександра 09 Июль 2024
Все чудово. Лікар все розповідає, дуже уважна. Лікар мені дуже сподобалася, бо лікар відповідає абсолютно на всі запитання, я отримала всі відповіді, від лікаря я пішла задоволена повністю, прийом сподобався
Марія 09 Июль 2024
Мені все сподобалося, лікар була дуже привітна, якісно і структуровано все розповіла. Я обрала собі лікаря і в майбутньому буду у лікаря проходити лікування. Візитом до лікаря задоволена
Уляна 02 Июль 2024
Дуже приємна лікар, дуже привертає до себе, лікар дуже сподобалася
Вікторія 25 Июнь 2024
ВІкторія 13 Июнь 2024
Візитом задоволена.
Наталія 11 Июнь 2024
Все сподобалося, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right