Врач УЗИ-специалист, Эндокринолог Струк Марина Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Струк Марина Анатольевна

Врач второй категории
Врач оказывает квалифицированную помощь при патологии щитовидной и паращитовидных желез, гипоталамуса, надпочечников, сахарном диабете, генерализованном остеопорозе, метаболическом синдроме, ожирении эндокринного происхождения и т. д. Консультирует по вопросам эндокринного бесплодия, сопровождает беременность при сопутствующей патологии желез внутренней секреции, назначает терапию при климактерических нарушениях

Проверенные отзывы о враче 130 отзывов

Еліза 17 Апрель 2024
Дуже скрупульозна лікарка, все детально перевіряє, лікарка дуже сподобалася, дуже комунікативна, приємна
Дмитро 16 Апрель 2024
Сподобалась кваліфікація фахівця й те як усе пояснив, що мені робити, мої подальші дії.
Альона 16 Апрель 2024
До цієї лікрки звертаюся не вперше, як завжди, задоволена прийомом, отримала гарну консультацію, дякую.
Оксана 12 Апрель 2024
Лікар чудова, такого високкваліфікованого фахівця я ще не зустрічала, приємна в спілкуванні, допомогла мені, я дуже дякую.
Андрій 09 Апрель 2024
Сподобалось як лікар нас прийняла, як провела УЗД та консультацію.
Вікторія 05 Апрель 2024
Лікарка дуже приємна, професійна. Рекомендую
Вікторія 28 Март 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст.
Ольга 22 Март 2024
Вже не вперше звертаюся до цієї лікарки, завжди задоволена візитами, приємне спілкування, доречні поради та рекомендації, професійний підхід, я вдячна.
Тетяна 19 Март 2024
Нормально візит пройшов. Лікар відповів на усі мої запитання.
Оксана 01 Март 2024
Дуже чудовий, турботливий лікар, все вислухала, назначила аналізи, розказала які ліки та вітаміни потрібно приймати, щоб все було чудово. Консультація сподобалася, рекомендую лікаря
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right