Врач Нейрохирург Гура Вячеслав Артурович на Doc.ua

Отзывы о Гура Вячеслав Артурович

Врач второй категории
Консультация от700 грн
Врач проводит консультативный прием и лечение пациентов, проведение оперативных вмешательств у больных нейрохирургической патологией: онкология головного и спинного мозга, дегенеративные заболевания позвоночника, туннельные синдромы и другие.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 22 отзыва

Валерій 12 Сентябрь 2024
Людмила 22 Август 2024
Хороший лікар, гарно прийняв мене. Лікар одразу дав відповіді на всі мої питання, які мене хвилювали. Лікар все розказав, дав рекомендації до якого лікаря мені потрібно ще звернутися
Віктор 13 Август 2024
Все було добре на прийомі, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, дякую.
Наталія 10 Август 2024
Все добре, лікар чудовий фахівець, я задоволена прийомом, дякую!
Павліна 12 Июль 2024
Перше враження після візиту у нас залишилося хороше, лікар нам сподобався. Щось більше можна буде сказати про роботу лікаря, коли буде результат від лікування, яке надав лікар.
Наталія 19 Март 2024
Сподобалася робота цього спеціаліста.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Ганна 15 Февраль 2024
Задоволена прийомом, лікар уважно вислухав, на всі питання надав відповіді, визначив напрямок вирішення проблеми, дякую.
Віталій 19 Декабрь 2023
Компетентний, гарнийлікар.
Любов 03 Ноябрь 2023
Лікар все пояснює доступно, виписав дієве лікування! Уважний до деталей.
Направлено в клинику
Наталія 21 Октябрь 2023
Не сподобалось, що записавшись до лікаря на певний час, виявилось, що його не буде вчасно, й попросили прийти ще за дві години, але прийшовши за дві години, довелось чекати ще сорок хвилин.
1 2 3