Врач Ортопед, Травматолог Бондарев Геннадий Геннадиевич на Doc.ua

Отзывы о Бондарев Геннадий Геннадиевич

Консультация от600 грн
Геннадий Геннадьевич — ортопед-травматолог с десятилетним стажем работы. Врач является автором и соавтором нескольких научных статей. Участвовал во всеукраинских и международных конференциях как докладчик и слушатель. Направления его медицинской практики — лечение стволовыми клетками, пролотерапия, радиочастотная деиннервация нервов и пр. методы лечения ортопедических проблем. Внедряет авторскую методику лечения ортопедических патологий.
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 227 отзывов

Олена 09 Сентябрь 2024
Лікарем дуже задоволена, дякую, все добр пройшло.
Олена 04 Сентябрь 2024
Консультація сподобалась усім, особливо компетенцією лікаря.
Олена 20 Август 2024
Лікар дуже уважний, все пояснює, враження дуже приємні
Поліна 08 Август 2024
Прийомом задоволена, консультація сподобалася, все добре, дякую.
Юлія 24 Июль 2024
Чудовий фахівець, задоволена прийомом, дякую.
Тетяна 11 Июль 2024
Компетентний, уважний лікар. Буду продовжувати лікування у лікаря, я задоволена візитом до лікаря
Олексій 05 Июль 2024
Лікар розуміється добре у своїй справі, фахівець з великої літери, я до цього був у іншого лікаря який поверхнево надав інформацію по проблемі, а  Геннадій Генадієвич надав детальне роз'яснення та пояснення по моїй проблемі. Все пройшло чудово
Світлана 05 Июль 2024
Доктор все объяснил, на компьютере все показал что у меня происходит и как это выглядит. Мне все понравилось
Вероніка 03 Июль 2024
Задоволена відвідуванням лікарки, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Олександр 02 Июль 2024
Лікар дуже класний, компетентний спеціаліст. Професійно ставиться до своєї роботи, уважний до пацієнтів.Загалом дуже добре порозумілися з лікарем, візит пройшов просто прекрасно.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right