Врач Аллерголог, Иммунолог Свидро Елена Викторовна на Doc.ua

Отзывы о Свидро Елена Викторовна

Консультация от490 грн
Елена Викторовна - главный иммунолог-эксперт г. Киева. Врач иммунолог и аллерголог с богатым опытом работы, автор многочисленных работ и патентов. Специализируется на лечении таких болезней как: аллергический контактный дерматит, аллергии, анафилактический шок, атопический дерматит, бронхиальная астма, крапивница и поллиноз
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 70 отзывов

Дмитро 12 Сентябрь 2024
Я записувався до Імунолога, це виявився Алерголог, все що мене цікавило все було не туди. Довелося йти до іншого лікаря
Анна 15 Август 2024
Абсолютно не сподобався візит у цього лікаря, лікар мені зовсім не допомогла розв'язувати моє питання. Не надала ніяких відповідей на мої запитання, очікувала що лікар надасть направлення на здачу аналізів, цього теж не було. Цілу годину просто промивала мені мозок, але в результаті так чітко нічого і не пояснила. Просто потратила свій час та немалі кошти за візит.
Олександра 18 Июль 2024
Сподобався лікар, візит пройшов чудово.
Анастасія 11 Июль 2024
Мені прийом сподобався, вчасно, гарна консультація, дякую.
Олександр 06 Июнь 2024
Задоволений прийомом, почув всі відповіді на свої запитання, все зрозуміло, дякую.
Людмила 16 Май 2024
Понравился ее высокий профессионализм он очень чествуется буквально с первых слов, очень знающая, деликатная, внимательная, было профессиональное отношение между доктором и пациентом. Я с уважением вышла от туда, большая ей благодарность за помощь.
Олена 13 Май 2024
Лікарка уважна, компетентна, все пояснила, я задоволена, дякую.
Аліна 25 Апрель 2024
Прийом сподобався, лікування допомагає. Я задоволена прийомом
Анонім 22 Апрель 2024
Лікарка все уважно вислухала, але мало чим допомогла, тільки перенаправила до іншого лікаря.
Олександр 18 Апрель 2024
Візит пройшов добре. Залишився задоволений рекомендаціями, які надав лікар.
5 6 7 chevron_right