Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, Гинеколог-эндокринолог Давиденко Екатерина Ивановна на Doc.ua

Отзывы о Давиденко Екатерина Ивановна

Акушер-гинеколог, детский гинеколог, гинеколог-эндокринолог, иммунолог занимается диагностикой и лечением заболеваний мочеполовой системы: вагинит, цервицит, аднексит и т. д.; патологий шейки матки; гормональных нарушений: нарушения менструального цикла, кровотечения, аменоррея, климактерия; доброкачественные обьемные образования: кисты, фибромиомы и т. д.

Проверенные отзывы о враче 137 отзывов

Інна 09 Апрель 2024
Все пройшло чудово, задоволена консультацією та проведенням діагностики, дякую.
Катерина 29 Март 2024
Лікар оптимістично налаштований, все пояснює, все було зрозуміло, нам прийом сподобався
Владислава 27 Март 2024
Все добре було на візиті. Дуже все сподобалося, задоволена залишилися наданими послугами.
Ольга 26 Март 2024
Сподобався візит. Лікар дуже гарний спеціаліст.
Альона 22 Март 2024
Лікарка дуже приємна в розмові, ніяк не давить, не ставить некоректні питання, не порушує особисті кордони. Мені було доволі зручно на прийомі, я задоволена візитом до лікаря
Анастасія 18 Март 2024
Мені дуже сподобався лікар. Лікар дуже чітко пояснює, мені було все зрозуміло. Лікар дуже добра, чуйна, вміє заспокоїти, дуже турботлива
Наталія 15 Март 2024
Все добре пройшло.
Ольга 12 Март 2024
Дуже приємна та щира лікарка, проконсультувала та надала чіткі рекомендації і професійні поради, має індивідуальний підхід до пацієнтів, я дуже задоволена, дякую.
Олена 11 Март 2024
Мені дуже сподобалася лікарка, дуже компетентна, дуже уважна. Я в захваті від лікаря
Марія 01 Март 2024
До лікаря зверталися не перший раз, мені подобається. Лікар уважна, гарні призначення з лікування, хороший результат після лікування, тому все добре. Роботою лікаря задоволені
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right